Pobierz bezpłatny rozdział

Pozytywna Dyscyplina dla zapracowanych i przemęczonych rodziców – Jane Nelsen i in.

Pozytywna dyscyplina dla zapracowanych i przemęczonych rodziców. Jak harmonijnie łączyć życie osobiste, rodzinne i zawodowe oraz w tych trzech obszarach osiągać trwały dobrostan” Jane Nelsen, Kristina Bill, Joy Marchese to niezwykle konkretny poradnik Pozytywnej Dyscypliny, który dostarcza rodzicom narzędzia, dzięki którym mogą być skutecznymi towarzyszami swoich dzieci i jednocześnie nie składać na ołtarzu rodzicielstwa własnego dobrostanu oraz istotnych życiowych celów.
Zobacz w sklepie

Pozytywna Dyscyplina – Jane Nelsen

Pierwsza wydana w Polsce książka o Pozytywnej Dyscyplinie. Opisuje podstawy oraz całą filozofię Pozytywnej Dyscypliny. Idealna pozycja dla osób:
które zaczynają swoją przygodę z PD, oraz dla tych,
którzy chcą usystematyzować sobie wcześniej zdobytą wiedzę.
Zobacz w sklepie

Pozytywna Dyscyplina. Pierwsze 3 lata życia – Jane Nelsen i in.

Badania pokazują, że pierwsze trzy lata życia dzieci są najważniejszym okresem w ich rozwoju, a przekonania, które formują się w tym czasie, są fundamentalne dla ich całego życia. Założenia i narzędzia Pozytywnej Dyscypliny pomogą Ci zrozumieć świat dziecka, zbudować silne fundamenty dla zdrowej komunikacji oraz położyć podwaliny dla satysfakcjonującej relacji, opartej na wzajemnym szacunku.
Zobacz w sklepie

Jak przestać walczyć z dzieckiem? Pozytywna przerwa i 50 innych sposobów dla rodziców i nauczycieli – Jane Nelsen

Odkryj moc „Pozytywnej Przerwy”. To narzędzie, które opiera się na relacji i szacunku do dziecka i samego siebie. W swojej koncepcji autorka wykorzystuje teorię mózgu oraz współczesne badania z zakresu self-reg. Dzięki temu przerwa na wyciszenie, zamiast być karą, staje się dla dziecka i opiekuna sposobem na wyciszenie i powrót do równowagi.
Zobacz w sklepie

Pozytywna Dyscyplina w praktyce. 49 najskuteczniejszych sposobów na wychowanie samodzielnych i kompetentnych dzieci

Dzięki Pozytywnej Dyscyplinie nie musisz wybierać między skrajnymi modelami rodzicielstwa, między stosowaniem kar a “bezstresowym wychowaniem”. Zamiast tego podążysz ścieżką jednoczesnej życzliwości i stanowczości, opierając się na budowaniu relacji ze swoimi dziećmi i zachęcie. JEST TO KOLOROWA EDYCJA KSIĄŻKI.
Zobacz w sklepie

Pozytywna Dyscyplina od A do Z. 1001 rozwiązań na codzienne wyzwania rodzicielskie – Jane Nelsen i in.

Ta książka jest lekarstwem… na zbytnią pobłażliwość, w którą czasem wpadamy w imię miłości i dobrych relacji… PD A-Z najmocniej ze wszystkich pozycji stawia rodzica w pozycji lidera. Tu usłyszysz, że masz prawo decydować o pewnych sprawach i nie musisz pytać dziecka o zdanie. Pasy mają być zapięte, a Ty ruszysz dopiero gdy dzieci będą gotowe.
Zobacz w sklepie

Pozytywna Dyscyplina dla nastolatków – Jane Nelsen i in.

Pozytywne podejście do wychowywania szczęśliwych, zaradnych i dojrzałych nastolatków. „Pozytywna Dyscyplina dla nastolatków” pokazuje rodzicom, jak lepiej komunikować się z nastolatkiem i wychodzić poza destrukcyjne cykle zemsty i poczucia winy, wynikające z walki o to, czyje będzie ostatnie zdanie i budować relacje oparte na szacunku.
Zobacz w sklepie

Pozytywna Dyscyplina dla dzieci ze specjalnymi potrzebami – Jane Nelsen i in.

„Pozytywna Dyscyplina dla dzieci ze specjalnymi potrzebami” poświęcona jest specyficznym wyzwaniom, jakie stają przed rodzicami i nauczycielami dzieci o specjalnych potrzebach. Dzięki zawartym w niej prostym radom mogą coraz lepiej wspierać je w rozwoju.
Zobacz w sklepie

Pozytywna Dyscyplina w klasie – Jane Nelsen, Lynn Lott i Stephen Glenn

Ta książka sprzedała się w ponad 2 milionach egzemplarzy na cały świecie. Wyobraź sobie, że już nie musisz kontrolować zachowania dzieci, a zamiast tego po prostu uczysz. Nie musisz mierzyć się z dziećmi w apatycznej konfrontacji, a zamiast tego odczuwasz motywującą satysfakcję z pracy z zaangażowaną klasą.
Zobacz w sklepie

Pozytywna Dyscyplina dla przedszkolaków – Jane Nelsen i in.

„Pozytywna Dyscyplina dla przedszkolaków” to pozycja dla rodziców, nauczycieli i opiekunów, którzy chcą wspierać maluchy (3–6 lat) w stawaniu się coraz bardziej odpowiedzialnymi, zaradnymi, pewnymi siebie i empatycznymi dziećmi.
Zobacz w sklepie
crossmenu
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram