Kim jest Joanna Baranowska?

Cześć, jestem 
Joanna Baranowska. 
Od 2012 r. uczę Pozytywnej Dyscypliny rodziców, nauczycieli i wszystkich, którzy pragną budować lepsze relacje z dziećmi
Moją misją jest ułatwienie relacji między dziećmi, a dorosłymi. Tak, żeby z każdym dniem w Waszych domach było coraz więcej: radości, spokoju, współpracy i zrozumienia.
Pomogę Ci zniwelować przyziemne trudności i ułatwić codzienne życie, tak by wygospodarować w nim więcej czasu na wspólne zajęcia, hobby, ciekawe rozmowy i czas dla siebie.
Mnóstwo podpowiedzi znajdziesz na blogu
Pomożemy Ci zniwelować przyziemne trudności i ułatwić codzienne życie, tak by wygospodarować w nim więcej czasu na wspólne zajęcia, hobby, ciekawe rozmowy i czas dla siebie.

Dlatego na stronach Pozytywnej Dyscypliny znajdziecie wszystko, co może w tym pomóc, a jest oparte o szacunek wobec dorosłych, dzieci i wymogów sytuacji.
Organizuję szkolenia i kursy on-line
Jako prekursorka Pozytywnej Dyscypliny w Polsce wraz z moim zespołem oraz trenerami i edukatorkami organizuję szkolenia i kursy online, wspieram społeczność Pozytywnej Dyscypliny, i wiele, wiele więcej. Możesz mieć pewność, że na stronach Pozytywnej Dyscypliny zawsze znajdziesz najwyższą jakość merytoryczną i nasze wsparcie.
Wydaję Książki Pozytywnej Dyscypliny
Od 2017 roku jestem Wydawcą książek Pozytywnej Dyscypliny. W Moim zespole znajdziesz kilkanaście osób, które współpracują z nami na stałe i przy okazji różnych projektów. Są wśród nich asystentki, menedżerki, redaktorki, graficzki, tłumaczki…..

Co jeszcze powinnaś/powinienieś o mnie wiedzieć?

Jestem Trenerem Edukatorów Pozytywnej Dyscypliny, magistrem psychologii, coachem, twórczynią marki Pozytywna Dyscyplina w Polsce

Mam 11 lat doświadczenia trenerskiego (ponad 400 dni szkoleniowych, ponad 50 przeprowadzonych webinarów i live’ów).

Psycholog i coach. Niedoskonała mama, która zachwyciła się Pozytywną Dyscypliną, pełnym miłości i konkretnych wskazówek podejściem wychowawczym. Odważyła się marzyć, że każdy rodzic w Polsce może mieć do niej dostęp i każdego dnia realizuje swoje marzenie.

Od 2012 jako prekursorka buduję markę Pozytywnej Dyscypliny w Polsce. Stworzyłam stronę www.pozytywnadyscyplina.pl, i fanpage POZYTYWNA DYSCYPLINA (43 tys. fanów). 

W 2015 r. pozyskałam środki (poprzez platformę crowdfundingową Polak Potrafi) i doprowadziłam do wydania książki „Pozytywna Dyscyplina” Jane Nelsen i „Kart 52 Narzędzi Pozytywnej Dyscypliny”, które do tej pory trafiły do 40 000 domów.

Na co dzień projektuję i prowadzę szkolenia dla rodziców i nauczycieli (ok. 400 h na salach szkoleniowych), webinary, live’y i kursy on-line.

Od 2018 roku, jako jedna z trzech trenerek II stopnia PD w Polsce, szkolę i certyfikuję edukatorów rodzicielskich Pozytywnej Dyscypliny (czyli trenerów I stopnia, ok. 200 przeszkolonych osób). Moje wydawnictwo wydało i współwydało serię książek z zakresu Pozytywnej Dyscypliny, która obejmuje książki dla rodziców, karty, książki i podręczniki dla nauczycieli i specjalistów, które trafiają do tysięcy osób w całej Polsce i Europie.

Moją super mocą jest proste tłumaczenie zawiłych kwestii. Mama Antka (12 l), Zuzi (10 l) i Romka (2 l), żona Radka, którym zawdzięczam to wszystko.

Publikacje i wystąpienia w mediach

crossmenu
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram