Warszawa – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – weekend*

Marzec, 2019

16Mar(Mar 16)10:0017(Mar 17)16:00Warszawa – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – weekend*Shodan Rodzinne Centrum Sportu Organizacja: POZYTYWNA DYSCYPLINA, Centrum Szczęśliwej Rodziny i Shodan Rodzinne Centrum Sportu

Więcej

Szczegóły Wydarzenia

ORGANIZATOR: Centrum Szczęśliwej Rodziny
KONTAKT: biuro@centrumszczesliwejrodziny.pl
tel.: 781-949-249, 504-520-918

Drogi Rodzicu!

Czas na dobrą wiadomość: wychowywanie dzieci może i powinno być wspaniałą przygodą!
Odkryj, czym jest POZYTYWNA DYSCYPLINA. To nie żadna nowa, cudowna mikstura o trudnej do sprawdzenia skuteczności, lecz klasyczna metoda wychowawcza rozwijana od 30 lat, która pomaga rodzicom:
♥ wesprzeć swoje dziecko w byciu szczęśliwym, mądrym, zaradnym, szanującym siebie samego i innych człowiekiem.
♥ wesprzeć samych siebie w byciu skutecznym wychowawcą i JEDNOCZEŚNIE, ciepłą i bliską sercu dziecka mamą/tatą.
♥ wesprzeć swoją rodzinę w byciu w harmonii związanej z trzema „S”: SZACUNEK WOBEC SIEBIE, SZACUNEK WOBEC DRUGIEJ OSOBY, SZACUNEK WOBEC WYMOGÓW SYTUACJI.

O CZYM KONKRETNIE BĘDZIEMY SIĘ UCZYĆ?

Sobota 16.03.2019, godz. 10:00-16:00
♥ Zastanowimy się, jakich kompetencji życiowych chcemy nauczyć nasze dzieci, jakie są nasze wyzwania (trudne zachowania dzieci) i jakie dotychczas stosowaliśmy sposoby, mające na celu wzmocnienie pozytywnych zachowań, a zniwelowanie trudnych zachowań. Przeanalizujemy, jakie są ich rezultaty.
♥ Dowiemy się, dlaczego czasem ludzie czasem zachowują się jak gady – czyli jak działa mózg w stresie?
♥ Dowiemy się, co to jest poczucie przynależności i znaczenia. Przeanalizujemy 4 błędne sposoby, w jakie poszukują go dzieci .
♥ Porozmawiamy o błędach i dowiemy się, jakie jest lekarstwo dla tych, którzy sądzą, że muszą być idealni, czyli poznamy 4 „P” pomyłek.

Niedziela 17.03.2019, godz. 10:00-16:00
♥ Zastanowimy się, jakie są skutki bycia tylko stanowczym lub tylko uprzejmym.
♥ Poznamy i przećwiczymy niektóre narzędzia Pozytywnej Dyscypliny, które pomagają być rodzicem al’dente – ani za twardym, ani za miękkim, czyli uprzejmym i stanowczym jednocześnie:-)
♥ Dowiemy się, jakim jesteśmy „typem rodzica” (jakie są nasze priorytety życiowe) i jaki ma to wpływ na wychowanie dzieci.

Dołącz do nas i rozgość się po radosnej stronie rodzicielstwa!

PROWADZĄCY:
Monika Cywińska – właścicielka Centrum Szczęśliwej Rodziny. Certyfikowany Coach rodzicielski metody Coach Wise, Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, konsultant Psychobiologii. Z wykształcenia biolog, absolwentka dwuletniego studium Pedagogicznego. Uczestniczka kursów z zakresu Reiki, Techniki Uwalniania Emocji dr. R. Hawkinsa, technik oddechowych Fundacji Art Of Living oraz kursów z zakresu rodzicielstwa opartych m.in Pozytywnej Dyscyplinie, Rodzicielstwie Bliskości, NVC.
Poza działalnością coachingową – instruktorka metody Pilates i autorka programu ćwiczeń mamafit dla kobiet w ciąży i mam po porodzie. Mama dwójki dzieci: Alicji (7) i Tymona (4).

Podczas warsztatów łączę Pozytywną Dyscyplinę z wiedzą z Totalnej Biologii, Psychobiologii oraz techniką Uwalniania Emocji Davida Hawkinsa, co bywa pomocne w szerszym spojrzeniu na konkretne problemy rodziców i sposoby ich rozwiązania.
Dodatkowo, na sali zawsze obecny jest również mój mąż, a więc osoba o sporym doświadczeniu praktycznym we wprowadzaniu i stosowaniu PD w rodzinie, co zainteresowanym umożliwia poszerzenie spojrzenia na dany temat o męski (ojcowski) punkt widzenia.
Ponadto, po zakończeniu warsztatu pozostaję do Waszej dyspozycji i służę pomocą przy wprowadzaniu Pozytywnej Dyscypliny w Waszych rodzinach, organizując cykle spotkań dla osób po kursie PD oraz podczas indywidualnych konsultacji.

ZAPISY:
centrumszczesliwejrodziny.pl/sklep
tel.: 781-949-249, 504-520-918

PYTANIA:
biuro@centrumszczesliwejrodziny.pl

INWESTYCJA:
• 400 zł / osoba
• 700 zł / para

RABATY:
• 50 zł zniżki dla osób/par, które zapiszą się i opłacą udział do dnia 28.02.2019
• 50 zł zniżki dla osób/par, które wcześniej uczestniczyły w kursach lub zajęciach organizowanych przez Centrum Szczęśliwej Rodziny

W trakcie szkolenia zapewniamy ciepłe i zimne napoje oraz słodki poczęstunek.
Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o udziale w warsztacie, wystawione przez edukatora z akredytacją Positive Discipline Association, a także materiały do pracy w domu.

ZAPRASZAMY! 🙂

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Pozytywnej Dyscypliny Odwiedź stronę pozytywnadyscyplina.pl

Czas

16 (Sobota) 10:00 - 17 (Niedziela) 16:00

Lokalizacja

Shodan Rodzinne Centrum Sportu

Marii Grzegorzewskiej 2A, 02-778 Warszawa

Organizacja

POZYTYWNA DYSCYPLINA, Centrum Szczęśliwej Rodziny i Shodan Rodzinne Centrum Sportu

0odpowiedz na "Warszawa – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – weekend*"

    Zostaw wiadomość

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Copyright © PozytywnaDyscyplina.pl
    X