Warszawa – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – cykl mini warsztatów dla osób po kursie podstawowym**

Luty, 2019

17Lut(Lut 17)20:3021(Kń 21)22:00Warszawa – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – cykl mini warsztatów dla osób po kursie podstawowym**

Więcej

Szczegóły Wydarzenia

ORGANIZATOR: Centrum Szczęśliwej Rodziny
KONTAKT: biuro@e-mamafit.pl, tel: 781-949-249

Zapraszamy na warsztaty POZYTYWNI RODZICE ❤️

Są to cotygodniowe spotkania dla rodziców, którzy ukończyli podstawowy kurs Pozytywnej Dyscypliny i chcą dalej uczyć się i rozwijać swoje kompetencje rodzicielskie.

Startujemy 17 lutego i spotykamy się co niedzielę, do końca kwietnia, w godzinach 20.30-22.00.

Każde spotkanie podzielone będzie na:

CZĘŚĆ 1: TEMATYCZNA
Krótki wykład/ćwiczenie w tematyce związanej z Pozytywną Dyscypliną, która nie była poruszana na kursie podstawowym, lub była poruszana pobieżnie. Mogą się tu pojawiać również tematy i wiedza spoza Pozytywnej Dyscypliny, które będę z Pozytywną Dyscypliną pozwiązywała.

Tematy spotkań będą na bieżąco ustalane z uczestnikami, zgodnie z ich zapotrzebowaniem, z zajęć na zajęcia i ogłaszane na około tydzień wcześniej, w niniejszym wydarzeniu.

CZĘŚĆ 2: ĆWICZENIE RODZICE POMAGAJĄ RODZICOM

Ćwiczenie ma pomóc rodzicom w poszukiwaniu rozwiązań na ich bieżące trudności wychowawcze i/lub w relacji z partnerem.
Osoba, która zgłosi się na ochotnika, opisze konkretną sytuację, swój realny problem, w taki sposób, aby można ją było odegrać w formie scenki, która następnie zostanie odegrana przez pozostałych uczestników, wybranych przez autora scenki.
Następnie, odbędzie się burza mózgów, podczas której będziemy wymyślać masę rozwiązań, które mogłyby pomóc w rozwiązaniu problemu. Ważne jest, aby padło jak najwięcej pomysłów, również tych śmiesznych, być może niekonwencjonalnych, spośród których osoba zainteresowania wybierze jeden pomysł, który odegramy w kolejnej scence, aby go przesortować, najpierw w warunkach „laboratoryjnych”.

Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, bez rywalizacji i ”konkursu na najlepszego rodzica”. Nie oceniamy, nie radzimy, lecz podsuwamy pomysły do sprawdzenia.

Zachęcam wszystkich rodziców do przetestowania mocy tej metody i skorzystania z niej jako wsparcia dla swojego rodzicielstwa:-) Z doświadczenia wynika, że nawet, gdy Wasza scenka nie zostanie odegrana, skorzystacie wiele z omawiania i odgrywania scenek z życia innych uczestników.

Więcej o Pozytywnej Dyscyplinie przeczytacie na stronie www.pozytywnadyscyplina.pl

GDZIE? KIEDY?
DOBRZEMITU, ul. Bracka 18/70, Warszawa
17 lutego – 28 kwietnia 2019 (niedziele), godz. 20.30-22.00

INWESTYCJA i WARUNKI UCZESTNICTWA
♥ Uczestnicy przychodzą na pierwsze zajęcia, rezerwując miejsca poprzez wysyłanie sms-a na nr 781-949-249. Po zajęciach, podejmują ostateczną decyzję, czy chcą uczestniczyć w kolejnych zajęciach i jaki karnet wybierają.
♥ Karnet miesięczny kosztuje odpowiednio: 60 zł za luty, 150 zł za marzec oraz 90 zł za kwiecień (30 zł/spotkanie).
♥ Karnet na pełny kurs kosztuje 250 zł (25 zł/spotkanie)
♥ W przypadku rezygnacji, koszt pojedynczych zajęć to 30 zł. Później nie ma już możliwości wykupowania pojedynczych zajęć.
♥ Jeżeli uczestnik dołącza do zajęć pierwszy raz w trakcie trwania miesiąca kalendarzowego, koszt karnetu jest pomniejszony o zajęcia, w których nie uczestniczył.
♥ Uczestnicy, którzy pierwszy raz dołączają do spotkań, mogą zapłacić stawkę pomniejszoną o spotkania, które już się w danym miesiącu odbyły.
♥ Osoba, która ma wykupiony karnet, a nie mogła uczestniczyć w którymś spotkaniu, będzie mogła je „odrobić”, uczestnicząc w innych spotkaniach POZYTYWNYCH RODZICÓW, organizowanych przez CENTRUM SZCZĘŚLIWEJ RODZINY.

PYTANIA/ZAPISY:
biuro@e-mamafit.pl, sms: 781-949-249

DLA KOGO?
Dla rodziców dzieci w każdym wieku, kobiet w ciąży oraz ich partnerów. Warunkiem udziału jest ukończenie przez uczestnika podstawowego kursu Pozytywnej Dyscypliny.

Rodziców małych dzieci, którzy nie mają możliwości znalezienia dla nich opieki na czas zajęć, zapraszamy wraz z dziećmi.

PROWADZĄCA:
Monika Cywińska – Certyfikowany Coach rodzicielski metody Coach Wise, Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, Terapeuta Psychobiologii. Z wykształcenia Biolog, absolwentka dwuletniego studium Pedagogicznego. Uczestniczka kursów z zakresu Reiki, Techniki Uwalniania Emocji dr. R. Hawkinsa, technik oddechowych Fundacji Art Of Living oraz kursów z zakresu rodzicielstwa, opartych m.in Pozytywnej Dyscyplinie, Rodzicielstwie Bliskości, NVC.

Poza działalnością coachingową – instruktorka metody Pilates i autorka programu ćwiczeń e-mamafit dla kobiet w ciąży i mam po porodzie. Prywatnie mama dwójki dzieci: Alicji (7 lat) i Tymona (4).

Czas

Luty 17 (Niedziela) 20:30 - Kwiecień 21 (Niedziela) 22:00

Lokalizacja

Dobrzemitu

Bracka 18/ 70, 00-028 Warszawa

Organizacja

Centrum Szczęśliwej Rodziny i POZYTYWNA DYSCYPLINA

0odpowiedz na "Warszawa – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – cykl mini warsztatów dla osób po kursie podstawowym**"

    Zostaw wiadomość

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Copyright © PozytywnaDyscyplina.pl
    X