Łódź – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – cykl mini warsztatów**

Sierpień, 2019

28Sie(Sie 28)17:3009Paź(Paź 9)19:30Łódź – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – cykl mini warsztatów**Baby Club Cafe - Klubokawiarnia Organizacja: POZYTYWNA DYSCYPLINA, Baby Club Cafe - Klubokawiarnia i Pozytywna Dyscyplina Łódź

Więcej

Szczegóły Wydarzenia

ORGANIZATOR:
Ola Rychlik – Traczyk
email: babyclubcafe@gmail.com
tel: 780 165 431

Baby Club Cafe i RodzicoveLove zapraszają na pełne, kompleksowe, 14-godzinne szkolenie z Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców
Podczas siedmiu dwugodzinnych spotkań, będziemy mieli okazję przyjrzeć się z bliska większości typowych, trudnych sytuacji, z którymi jako Rodzice mierzymy się na co dzień (z wielką ulgą odkryjemy, jak bardzo są one uniwersalne i „inni mają tak samo” ?) oraz poszukamy rozwiązań, które pozwolą nam na przyszłość zadziałać z szacunkiem i miłością do Dziecka a jednocześnie w zgodzie ze sobą i własnymi potrzebami.
Szkolenie będzie miało bardzo warsztatową, angażującą uczestników formułę. Będzie wiele okazji doświadczenia do myśli, czuje i decyduje Dziecko oraz jak automatycznie stosowane przez nas zwykle komunikaty, zupełnie zniechęcające do współpracy, przeformułować na dialog angażujący Dziecko do działania, dający mu współodpowiedzialność i budujący w nim życiowe kompetencje.
Będziemy mieli okazję przekonania się jaką moc mają spotkania rodzinne, o ile łatwiejsze jest życie z tablicą rytuałów, dlaczego kary i nagrody długofalowo nie działają oraz poznamy kilkadziesiąt pozostałych narzędzi Pozytywnej Dyscypliny. A wszystko to podczas 7 tygodni spotkań w gronie innych Rodziców, wymiany wzajemnych doświadczeń, dawania sobie wsparcia a także chwili oddechu od codzienności ?

Pozytywna Dyscyplina to pełne szacunku, miłości i empatii podejście do dzieci. To styl życia, w którym przede wszystkim stawiamy na wspieranie dziecka w rozwijaniu życiowych kompetencji.
A przecież codzienność z Dzieckiem w większości Rodzin wygląda podobnie (choć zależy od wieku Dziecka):
– poranne i wieczorne nerwy o ubieranie, mycie zębów, wychodzenie, spanie
– niekończące się dyskusje i walka kto tym razem postawi na swoim
– zupełnie nieprzewidywalne napady dziecięcej złości, krzyki, płacze i wymuszanie
– kłótnie i awantury z Rodzicami będące w stałym repertuarze nastolatków
– mocne postanowienia Rodziców, żeby więcej nie krzyczeć, kończące się awanturą a później wyrzutami sumienia
– nieustanne poszukiwanie odpowiedzi na pytanie jak postępować, żeby wychować szczęśliwego, pewnego siebie, samodzielnego człowieka

Obowiązują zapisy, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA:
telefon/sms: 780 165 431,
email: babyclubcafe@gmail.com, lub
messenger: Facebook.com/babyclubcafe

Cena za cały kurs: 290 zł za osobę; miejsce na szkoleniu gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 60zł przelewem na konto 87 1140 2004 0000 3302 7888 2865, BCC Aleksandra Rychlik – Traczyk w ciągu 3 dni od zgłoszenia.
PROMOCJA DLA OSÓB, KTÓRE ZAPISZĄ SIĘ DO 31 LIPCA: 250zł

Cena obejmuje siedem 2 – 2,5godzinnych spotkań, materiały szkoleniowe, kawę, herbatę, przekąski w trakcie każdego spotkania oraz niepowtarzalną, pełną wsparcia, ciepła i uśmiechu atmosferę, pozwalającą z innej perspektywy spojrzeć na rodzicielstwo i zobaczyć w nim to, co najlepsze 🙂

Nazywam się Ola Rychlik-Traczyk i pomagam Rodzicom odnaleźć spokój, uśmiech i zrozumienie w rodzicielskiej codzienności. Jestem żoną, mamą 2 córek – 5-letniej Poli i półrocznej Ady, psychologiem, certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny oraz promotorką wychowania w duchu Porozumienia Bez Przemocy (NVC) i Rodzicielstwa Bliskości.
Od kilku lat zajmuję się pomocą rodzicom w znajdowaniu skutecznych strategii radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami rodzicielskimi w ramach mojego autorskiego projektu RodzicoveLove a od lipca br. prowadzę klubokawiarnię dla Rodziców i Dzieci – Baby Club Cafe w Łodzi.
W swojej pracy i w rodzicielstwie stawiam przede wszystkim na zrozumienie, co tak naprawdę kryje się za „trudnym, niegrzecznym, agresywnym” zachowaniem dziecka; zrozumienie emocji, które każą mu się tak zachowywać i znalezieniu sposobu, w jaki dorośli mogą dziecku pomóc poradzić sobie z tym, co się z nim dzieje, przy okazji ucząc skutecznych strategii na przyszłość.

Szkolenie oparte jest o formułę Pozytywnej Dyscypliny i międzynarodowy standard prowadzenia warsztatów dla rodziców rekomendowany przez PDA. Więcej informacji na www.pozytywnadyscyplina.pl

Czas

Sierpień 28 (Środa) 17:30 - Październik 9 (Środa) 19:30

Lokalizacja

Baby Club Cafe - Klubokawiarnia

ul. Tansmana 5/02, 92-548 Łódź

Organizacja

POZYTYWNA DYSCYPLINA, Baby Club Cafe - Klubokawiarnia i Pozytywna Dyscyplina Łódź

1odpowiedz na "<b>Łódź</b> – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – cykl mini warsztatów**"

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X