Dane

Imię

Darin Makiewicz-Asiedu

O mnie

1. OPOWIEDZ NAM O SOBIE 

Jestem mamą dwóch niesamowitych córek – 10-latki i 3-latki. Mieszkam w sercu Polski – w Łodzi. Choć na co dzień pracuję w instytucji finansowej, to moją pasją są moje dzieci. Inspirowana codziennym życiem z córkami i Pozytywną Dyscypliną prowadzę bloga o pozytywnym wychowaniu.

A poza tym – socjolożka i bankowiec. Uczestniczka szkoleń i kursów z zakresu budowania relacji pomiędzy dorosłym a dzieckiem, rozumienia emocji, wspierania rozwoju dziecka, Porozumienia bez Przemocy (NVC) oraz Uważności (Mindfulness). A przede wszystkim Certyfikowana Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny.

 

3. DLACZEGO ZOSTAŁAM EDUKATOREM POZYTYWNEJ DYSCYPLINY?

Po przeczytaniu książki „Pozytywna Dyscyplina” moje intuicyjne sposoby budowania relacji z  dziećmi zyskały nazwy i okazało się, że sprawdzają się nie tylko w moich czterech ścianach. Zaczęłam więc od dzielenia się swoimi perypetiami wychowawczymi w sieci, a w 2017r. zostałam Certyfikowanym Edukatorem PD, by wspólnie z innymi rodzicami odkrywać możliwości, jakie dają techniki Pozytywnej Dyscypliny.

 

3. JAK TA PRACA WPŁYWA NA MNIE I MOJE ŻYCIE? 

Zgłębianie Pozytywnej Dyscypliny utwierdza mnie w przekonaniu, że kluczem do stworzenia zaufanej relacji z dzieckiem jest uświadomienie sobie, jakiego dorosłego chcemy widzieć przed sobą za kilka-kilkanaście lat. I wiem, że chcę przekazać dzieciom wartości przez duże „W”, by wyrosły na samodzielnie myślące, dobre i mądre osoby.

 

4. JAKIE PROWADZĘ SZKOLENIA, WARSZTATY I GDZIE MOŻNA MNIE SPOTKAĆ?

Można spotkać mnie w Łodzi i województwie łódzkim. W sieci jestem obecna na blogu http://www.pozytywnewychowanie.pl/

 

5. KONTAKT

Zapraszam do kontaktu:

dariasiedu@gmail.com

Copyright © Pozytywna Dyscyplina.
X