OPOWIEDZ NAM O SOBIE

Witam!

Jestem fascynatką Pozytywnej Dyscypliny i cudów, które zdziałała w życiu mojej rodziny a także w rodzinach tych z moich przyjaciół, którzy byli na tyle cierpliwi by mnie słuchać, a potem na tyle zafascynowani moją pasją by spróbować tego pełnego miłości i szacunku podejścia we własnych domach.

Prywatnie jestem mamą trójeczki: dwóch synów (5 i 3 lata) i córci.

Jestem wspólniczką w magicznym miejscu zwanym Figa z Makiem, klubokawiarni dla dzieci i rodziców, do której przychodzą bawić się i uczyć dzieci nie tylko z Saskiej Kępy ale i całej Warszawy. A rodzice znajdują tu chwile wytchnienia i naprawdę normalną atmosferę, a od niedawna także warsztaty dla siebie z Pozytywnej Dyscypliny. Tutaj właśnie można mnie najczęściej znaleźć.

Jestem także wychowawcą.

Z wykształcenia i zawodowo jestem finansistą. Tak, od cyferek. Naprawdę lubię te klimaty i moją pracę, pasjonuje mnie 🙂

DLACZEGO ZOSTAŁAM EDUKATOREM POZYTYWNEJ DYSCYPLINY

Gdy poznałam PD polubiłam ją za zgodność z moimi wartościami.

Gdy zaczęłam stosować PD pokochałam ją za skuteczność i lekkość w wychowaniu dzieci jakiej teraz doświadczam.

A że lubię się dzielić tym co dobre, poczułam misję szerzenia świadomości wśród rodziców i nauczycieli istnienia takiego podejścia i technik. Za zgodą autorek i z wszelkimi uprawnieniami do tego niezbędnymi.

JAK TA PRACA WPŁYWA NA MNIE I MOJE ŻYCIE?

Za każdym razem gdy spotykam grupę rodziców, którzy najpierw z niedowierzaniem słuchają a potem dzwonią chwaląc się jakie sukcesy odnoszą w domu dzięki warsztatom i PD i jak ich życie uległo poprawie czuję się po prostu wspaniale.To cudowne uczucie, lubię je i dzięki wypełnianiu tej misji moje życie jest pełniejsze.

JAKIE PROWADZĘ SZKOLENIA I WARSZTATY I GDZIE MOŻNA MNIE SPOTKAĆ?

Można mnie spotkać w Warszawie, jestem zapraszana na warsztaty i seminaria dla rodziców i nauczycieli, czasem organizowane przez grupę przyjaciół spotkania wieczorne. Jeśli i Wy macie ochotę się spotkać w nieformalnej atmosferze, na swoim terenie albo w Fidze – zapraszam do kontaktu.

Pracuję nad cyklem warsztatów dla rodziców i opiekunów.

Skontaktować się ze mną można np poprzez Figę z Makiem. A porozmawiać / skonsultować zawsze 🙂

Zapraszam do kontaktu!

Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o naszych wydarzeniach i webinarach?
Otrzymywać wskazówki wychowawcze?

You have Successfully Subscribed!