OPOWIEDZ NAM O SOBIE

Nazywam się Małgorzata.

Jestem mamą dwójki dzieciaków i żoną jednego Męża. Pozytywną Dyscyplinę poznałam w 2016 r., kiedy szukałam rozwiązań dla swojej rodziny. Ze zdziwieniem odkryłam wtedy, że od ponad 30 lat istnieje metoda tak spójna z wyznawanymi przeze mnie wartościami. Oto znalazłam sposób, aby połączyć szacunek, bliskość, wolność z rozwagą, dystansem i porządkiem. Uff, już nie muszę balansować między uległością a surowością! Mogę zachowywać uprzejmość wobec dzieci i wciąż stanowczo reagować wobec pewnych dziecięcych zachowań. Pozytywna Dyscyplina dostarczyła mnie i mojemu Mężowi konkretne narzędzia, dzięki którym w naszym życiu rodzinnym zaczęła pojawiać się tak upragniona równowaga. Oczywiście – nasza codzienność nie stała się nagle bajką, w której wszyscy żyją długo i szczęśliwie! Jednak poczucie kompetencji, ustępujące frustracji i bezradności, pozwala nam doświadczać więcej spokoju i pewności, że jesteśmy na dobrej drodze.

DLACZEGO ZOSTAŁAM EDUKATORKĄ POZYTYWNEJ DYSCYPLINY

Zachwyt metodą, tak współbrzmiącą z wewnętrznymi przekonaniami, popchnął mnie do odważnej w moim życiu decyzji, by związać również swoje zawodowe ambicje z Pozytywną Dyscypliną. I tak, w 2017 r. dołączyłam do – nielicznego jeszcze – grona Edukatorów PD w Polsce. Ilekroć mam możliwość dzielenia się tym, co tak bardzo mnie urzekło, odczuwam podekscytowanie! Przecież uprzejmość i stanowczość, które są filarem Metody niczym innym są jak szacunkiem okazywanym drugiemu człowiekowi i sobie równocześnie! Można kochać bliskie osoby, nie rezygnując z szacunku dla siebie! Wspaniałe!

JAKIE PROWADZĘ SZKOLENIA I WARSZTATY I GDZIE MOŻNA MNIE SPOTKAĆ?

Moje marzenie, by wypełnić swoje życie Pozytywną Dyscypliną realizuję tworząc bloga Rodzina – Damy Radę! (w trakcie budowy) oraz współtworząc warsztaty w Wieliczce, Krakowie i okolicach.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu malgorzata@rodzinadamyrade.pl

Rodzina – damy radę! Z Pozytywną Dyscypliną!

Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o naszych wydarzeniach i webinarach?
Otrzymywać wskazówki wychowawcze?

You have Successfully Subscribed!