Warszawa – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – cykl mini warsztatów**

Luty, 2019

13Lut(Lut 13)13:3031Lip(Lip 31)15:00Warszawa – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – cykl mini warsztatów**Służewski Dom Kultury Organizacja: POZYTYWNA DYSCYPLINA, Centrum Szczęśliwej Rodziny i Służewski Dom Kultury

Więcej

Szczegóły Wydarzenia

Zapraszamy na warsztaty POZYTYWNI RODZICE.
Są to warsztaty wspierające rodziców w pozytywnym podejściu do dzieci
Startujemy od 13 lutego i będziemy spotykać się w każdą środę w godzinach 13.30-15.00

Są to cotygodniowe spotkania dla rodziców, którzy odbyli kurs Pozytywnej Dyscypliny i chcieliby dalej uczyć się i rozwijać swoje kompetencje rodzicielskie.

Każde spotkanie będzie podzielone na:

CZĘŚĆ 1: TEMATYCZNA
Krótki wykład/ćwiczenie w tematyce związanej z Pozytywną Dyscypliną, która nie była poruszana na kursie podstawowym lub była poruszana pobieżnie. Mogą się tu pojawiać również tematy i wiedza z poza Pozytywnej Dyscypliny, które będę z Pozytywną Dyscypliną pozwiązywała.

Tematy spotkań będą ustalane z uczestnikami zgodnie z ich zapotrzebowaniem, z zajęć na zajęcia i ogłaszane na około tydzień wcześniej w tym wydarzeniu.:

CZĘŚĆ 2: ĆWICZENIE RODZICE POMAGAJĄ RODZICOM

Ćwiczenie ma pomóc rodzicom w poszukiwaniu rozwiązań na ich bieżące trudności wychowawcze i/lub w relacji z partnerem.
Osoba, która zgłosi się na ochotnika opisze konkretną sytuację, w której miała trudność, tak aby można ją było odegrać w formie scenki , która następnie zostanie odegrana przez uczestników, który zostaną wybrani przez ochotnika.
Następnie odbędzie się burza mózgów podczas, której będziemy wymyślać masę rozwiązań, które mogłyby pomóc w rozwiązaniu problemu. Ważne jest, aby padło jak najwięcej pomysłów, również tych śmiesznych, być może niekonwencjonalnych, spośród których osoba zainteresowania wybierze jeden pomysł, który odegramy w kolejnej scence, aby go przesortować, najpierw w warunkach „laboratoryjnych”.

Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, bez rywalizacji i ”konkursu na najlepszego rodzica”, nie oceniamy, nie radzimy, bardziej podsuwamy pomysły do sprawdzenia.

Zachęcam wszystkich rodziców do przesterowania mocy tej metody i skorzystania z niej jako wsparcia dla swojego rodzicielstwa:-) Z doświadczenia wynika, że nawet, gdy Wasza scenka nie zostanie odegrana, skorzystacie wiele z omawiania i odgrywania scenek z życia innych uczestników.

Poczytajcie więcej o Pozytywnej Dyscyplinie na www.pozytywnadyscyplina.pl

GDZIE? KIEDY?

SŁUŻEWSKI DOM KULTURY
ul. Bacha 15 (niedaleko metra Służew)

INWESTYCJA i WARUNKI UCZESTNICTWA
♥ Karnet miesięczny kosztuje 120 zł (30 zł/spotkanie). Wyjątek stanowi luty, gdzie odbędą się 3 zajęcia i karnet kosztuje 90 zł.
♥ Karnet na dwa miesiące kosztuje 200 zł (25 zł/spotkanie)
♥ Uczestnicy przychodzą na pierwsze zajęcia rezerwując miejsce wysyłając sms: 781-949-249. Po zajęciach podejmują ostateczną decyzję, czy chcą uczestniczyć w kolejnych zajęciach i jaki karnet wybierają.
♥ W przypadku rezygnacji koszt pojedynczych zajęć to 30 zł . Natomiast później nie ma już możliwości wykupowania pojedynczych zajęć.
♥ Jeżeli uczestnik dołącza do zajęć pierwszy raz w trakcie trwania miesiąca kalendarzowego koszt karnetu jest pomniejszony o zajęcia w których nie uczestniczył.
♥ Jeżeli osoba, która ma wykupiony karnet, nie mogła uczestniczyć, będzie mogła „odrobić” spotkanie uczestnicząc w innych spotkaniach POZYTYWNYCH RODZICÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ CENTRUM SZCZĘŚLIWEJ RODZINY
♥ Uczestnicy warsztatów dla rodziców w Służewskim Domu Kultury otrzymują bonus w postaci bezpłatnego udziału w jednym treningu MAMAFIT w SDK (pn i czw, godz 14-15)

PYTANIA/ZAPISY: biuro@e-mamafit.pl, sms: 781-949-249

DLA KOGO?

Dla rodziców dzieci w każdym wieku, kobiet w ciąży oraz ich partnerów. Rodzice małych dzieci, którzy nie mają możliwości znalezienia opieki nad dzieckiem zapraszamy na zajęcia z dziećmi.

PROWADZĄCA: Monika Cywińska
Certyfikowany Coach rodzicielski metody Coach Wise, Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, Terapeuta Psychobiologii. Z wykształcenia Biolog, absolwentka dwuletniego studium Pedagogicznego. Uczestniczka kursów z zakresu Reiki, Techniki Uwalniania Emocji dr. R. Hawkinsa, technik oddechowych Fundacji Art Of Living oraz kursów z zakresu rodzicielstwa opartych m.in Pozytywnej Dyscyplinie, Rodzicielstwie Bliskości, NVC.

Poza działalnością coachingową – instruktorka metody Pilates i autorka programu ćwiczeń e-mamafit dla kobiet w ciąży i mam po porodzie.

Czas

Luty 13 (Środa) 13:30 - Lipiec 31 (Środa) 15:00

Lokalizacja

Służewski Dom Kultury

ul. Jana Sebastiana Bacha 15, 02-743 Mokotów, Warszawa, Poland

Organizacja

POZYTYWNA DYSCYPLINA, Centrum Szczęśliwej Rodziny i Służewski Dom Kultury

0odpowiedz na "Warszawa – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – cykl mini warsztatów**"

    Zostaw wiadomość

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Copyright © PozytywnaDyscyplina.pl
    X