Warszawa – Rodzice Pomagają Rodzicom – Pozytywna Dyscyplina w akcji

Wrzesień, 2018

04Wrz(Wrz 4)12:3025(Wrz 25)12:30Warszawa - Rodzice Pomagają Rodzicom - Pozytywna Dyscyplina w akcjiDobrzemitu Organizacja: Dobrzemitu, Centrum Szczęśliwej Rodziny i POZYTYWNA DYSCYPLINA

Więcej

Szczegóły Wydarzenia

Hej Rodzice!

Czy miewacie takie chwile w swoim życiu, że mimo, iż przeczytaliście książki, chodzicie na warsztaty, słuchacie webinariów nie wiecie jak się zachować w obliczu konkretnej rodzicielskiej trudności, konkretnej sytuacji w relacji z Waszym dzieckiem?

A może do tej pory nie mieliście potrzeby poszukiwania nowych rozwiązań wychowawczych, ale teraz sytuacja się zmieniła, pojawiły się nowe wyzwania, problemy i nie wiecie jak to ugryźć?

A może w relacji z dzieckiem wiesz jak się zachować, ale trudności dostarcza Ci komunikacja z Twoim mężem/żoną? I być może przed pojawieniem się dzieci, między Wami było miło i gładko, a po urodzeniu się dziecka pojawiły się kłótnie, nieporozumienia docinki, a Ty nie wiesz jak z tego wyjść?

Jeśli tak, serdecznie zapraszam was na dwa wrześniowe spotkania z Pozytywną Dyscypliną pod hasłem RODZICE POMAGAJĄ RODZICOM.

Podczas tych spotkań będziemy wybierać z pośród uczestników 2-3 osoby, które chciałyby skorzystać z metody RPR, aby rozwiązać swoje rodzicielskie problemy. Osoby te zostaną poproszone o opowiedzenie o problemie, a następnie zostanie on odegrany w formie scenki przez pozostałych uczestników.

Następnie odbędzie się burza mózgów podczas, której będziemy wymyślać masę rozwiązań, które mogłyby pomóc w rozwiązaniu problemu. Ważne jest, aby padło jak najwięcej pomysłów, również tych śmiesznych, być może niekonwencjonalnych, spośród których osoba zainteresowania wybierze jeden pomysł, który odegramy w kolejnej scence, aby go przesortować, najpierw w warunkach „laboratoryjnych”.

W poszukiwaniu pomysłów wspierać nas będą karty Pozytywnej Dyscypliny (fiszki które obrazują 52 metody Pozytywnej Dyscypliny zawarte w książce).

Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, bez rywalizacji i ”konkursu na najlepszego rodzica”, nie oceniamy, nie radzimy, bardziej podsuwamy pomysły do sprawdzenia.

Zachęcam wszystkich rodziców do przesterowania mocy tej metody i skorzystania z niej jako wsparcia dla swojego rodzicielstwa:-)
Z mojego doświadczenia wynika, że nawet, gdy Wasza scenka nie zostanie odegrana, skorzystacie wiele z omawiania i odgrywania scenek z życia innych uczestników.

Na spotkania zaproszeni są zarówno rodzicie, którzy znają mniej lub bardziej metodę Pozytywnej Dyscypliny, jak również Ci, którzy nie mieli z nią do tej pory do czynienia i jednocześnie zachęcam do zapoznania się z podstawami na stronie pozytywnadyscyplina.pl

GDZIE I KIEDY?
Spotkania odbędą się w pierwszy i ostatni wtorek września – 4 i 25 września, w dobrzemitu, o godzinie 12.30-14.00

INWESTYCJA: 30 zł za jeden warsztat

ZAPISY: napisz maila/zadzwoń: biuro@e-mamafit.pl, tel. 781-949-249

Czas

4 (Wtorek) 12:30 - 25 (Wtorek) 12:30

Lokalizacja

Dobrzemitu

Bracka 18/ 70, 00-028 Warszawa

Organizacja

Dobrzemitu, Centrum Szczęśliwej Rodziny i POZYTYWNA DYSCYPLINA

0odpowiedz na "<b>Warszawa</b> - Rodzice Pomagają Rodzicom - Pozytywna Dyscyplina w akcji"

    Zostaw wiadomość

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    X