ON-LINE – Pozytywną Dyscypliną dla nauczycieli- NAUCZYCIEL LIDEREM – cykl mini warsztatów on-line**

Marzec, 2021

29Mar(Mar 29)20:0017Maj(Maj 17)21:30ON-LINE – Pozytywną Dyscypliną dla nauczycieli- NAUCZYCIEL LIDEREM - cykl mini warsztatów on-line**ON-LINE Organizacja: POZYTYWNA DYSCYPLINA i Akademia Pozytywnego Rozwoju - Wojciech Jabłoński Live Now

Szczegóły Wydarzenia

KONTAKT: Akademia Pozytywnego Rozwoju – Wojciech Jabłoński, tel: 668006268, mail: [email protected]instytutrozwoju.org.pl 
 
Zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji kursu on-line „Pozytywna Dyscyplina dla Nauczycieli”.

Pozytywna Dyscyplina, to niezwykle skuteczna metoda wychowawcza znana od 30 lat, oparta na wzajemnej miłości i szacunku, Nauczycieli i Uczniów.
 
W czasie kursu poznasz skuteczne zasady i praktyczne wskazówki, dzięki którym pomożesz swoim dzieciom nauczyć się samodyscypliny, odpowiedzialności oraz pozytywnego podejścia do życia.
 
PROGRAM KURSU 4 BLOKI
Pozytywne podejście.
Błędne strategie zachowań.
Jakim Nauczycielem jesteś: uprzejmość i stanowczość w tym samym czasie.
Dlaczego dzieci się źle zachowują? – cztery błędne strategie zachowania.
Kary i konsekwencje a skupienie na rozwiązaniu.
Zachęcanie a zniechęcanie. Wykorzystanie pytań pełnych ciekawości do budowania współpracy.
Budowanie poczucia własnej wartości u dzieci, czyli pochwała i zachęta a etykiety.
Znaczenie kolejności urodzeń.
 
ORGANIZACJA KURSU
– 8 spotkań trwających 1,5h,
– spotkania on-line w zamkniętej grupie kursu, 
– każde spotkanie to:
a) pakiet wiedzy i narzędzi do praktycznego zastosowania,
b) czas na Twoje pytania i wątpliwości, które omówimy na forum – kurs zapewnia pełną interakcję z użytkownikami,
c) materiał teoretyczny do opanowania udostępniany przez Edukatora
Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie, które uprawnia również do wzięcia udziału w kursie dla edukatorów Pozytywnej Dyscypliny, po ukończeniu kursu wymagane jest podejście do egzaminu i otrzymanie pozytywnego wyniku.
   Terminy: 
29.03.2021, godz 20:00
5.04, godz. 20:00
12.04, godz. 20:00
19.04. godz. 20:00
26.04, godz. 20:00
3.05, godz. 20:00
10.05, godz. 20:00
17.05, godz. 20:00
 
CHCESZ WIĘCEJ?
Zapraszam do Recenzji moich warsztatów https://www.facebook.com/AkademiaPozytywnegoR…/reviews/…
oraz zapraszamy do wzięcia udziału w kursie w wersji VIP, a w niej:
– narzędzia i indywidualne karty pracy ułatwiające rozpoczęcie stosowania zasad Pozytywnej Dyscypliny w życiu osobistym,
– dwa 1h spotkania online z mentorem, w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie w trakcie trwania kursu,
– Dwa 1,5h spotkania online w zamkniętej grupie kursu w grupie Nauczycieli z mentorem w ramach programu „Nauczyciel Przyjacielem Nauczyciela”
Ilość miejsc na kursie VIP jest ściśle określona z uwagi na indywidualną pracę Edukatora z każdym z uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 
JESTEŚ ZDECYDOWANA/ZDECYDOWANY?
 
Proszę:
1. zarejestruj się w zakładce ZAPISY na www.torun.soward.euwybierając Pozytywna Dyscyplina dla Nauczycieli, abym mógł dołączyć Cię do zamkniętej grupy kursu
[email protected]instytutrozwoju.org.pl
– 139 pln za kurs w wersji standardowej,
– 399 pln za kurs w wersji VIP
na konto:
(Bank Millennium)
56 1160 2202 0000 0003 8250 0963 (Wojciech Jabłoński – Akademia Pozytywnego Rozwoju)
tytułem:
imię i nazwisko uczestników, Pozytywna Dyscyplina dla Nauczycieli.
 
KURS POPROWADZĘ DLA CIEBIE JA…
Wojciech Jabłoński – właściciel i trener Akademii Pozytywnego Rozwoju, Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny dla Nauczycieli Advance+ oraz dla Rodziców oraz w Biznesie potwierdzone certyfikatami PDA USA, właściciel Akademi Rozwoju SOWARD Toruń, nauczyciel i muzykoterapeuta… a przede wszystkim ojciec 🙂.
#pozytywnadyscyplina #kursonline #nauczyciele #rodzice#wychowanie #zajeciadladzieci 
———————————————————–
Korzystając z formularza zapisu na kurs online zgadzasz się z poniższymi zasadami dotyczącymi ochrony danych osobowych.
Jeżeli nie wyrażasz zgody, na któryś z poniższych punktów, napisz nam o tym.
1. Wyrażam zgodę Administratorom Danych na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu zapisu w związku ze zgłoszeniem mojego uczestnictwa w certyfikowanym kursie online – Pozytywna Dyscyplina dla Rodziców.
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
3. Wyrażam zgodę na kontakt ze strony administratora danych osobowych, z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 par. 1. Prawa telekomunikacyjnego.
4. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora danych osobowych informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
DANE OSOBOWE
Administratorami Danych Osobowych jest KBD Wojciech Jabłoński (właściciel marki Wojciech Jabłoński – Akademia Emocji), Silno ul. Leśna 38, 87-125 Osiek nad Wisłą. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane przez KBD w związku z organizacją certyfikowanego kursu online – Pozytywna Dyscyplina dla Nauczycieli, w celu prawidłowej obsługi procesu zapisu, jak również w celu podjęcia działań niezbędnych dla prawidłowej realizacji umowy pomiędzy Organizatorem a Uczestnikiem. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratorów Danych w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych w szczególności w celu przesyłania materiałów reklamowych i informacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa ich podania w związku z uczestnictwem osoby w wydarzeniu będzie skutkowała brakiem możliwości udziału w wydarzeniu. Wszystkim Uczestnikom przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych po zakończeniu certyfikowanego kursu online – Pozytywna Dyscyplina dla Nauczycieli 
 

KONTAKT: Akademia Pozytywnego Rozwoju – Wojciech Jabłoński, tel: 668006268, mail: [email protected]instytutrozwoju.org.pl 

 
Więcej informacji o Pozytywnej Dyscyplinie: https://pozytywnadyscyplina.pl/
 
 

Więcej

Czas

Marzec 29 (Poniedziałek) 20:00 - Maj 17 (Poniedziałek) 21:30

Lokalizacja

ON-LINE

Organizacja

POZYTYWNA DYSCYPLINA i Akademia Pozytywnego Rozwoju - Wojciech Jabłoński

0odpowiedz na "<b>ON-LINE</b> – Pozytywną Dyscypliną dla nauczycieli- NAUCZYCIEL LIDEREM - cykl mini warsztatów on-line**"

Zostaw wiadomość

Ta strona używa cookies. Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz je zmienić. Więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuj
X