Łódź – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – wprowadzenie***

Lipiec, 2019

24Lip17:3020:00Łódź – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – wprowadzenie***Baby Club Cafe - Klubokawiarnia Organizacja: POZYTYWNA DYSCYPLINA, Baby Club Cafe - Klubokawiarnia i Pozytywna Dyscyplina Łódź

Więcej

Szczegóły Wydarzenia

ORGANIZATOR:
Ola Rychlik – Traczyk
email: babyclubcafe@gmail.com
tel: 780 165 431

Szkolenie odbędzie się w Baby Club Cafe w Łodzi przy ulicy Tansmana 5/02

Baby Club Cafe – Klubokawiarnia i RodzicoveLove zapraszają wszystkich Rodziców na warsztat wprowadzający z Pozytywnej Dyscypliny.
Pozytywna Dyscyplina to pełne szacunku, miłości i empatii podejście do dzieci. To styl życia, w którym przede wszystkim stawiamy na wspieranie dziecka w rozwijaniu życiowych kompetencji.
A przecież codzienność z Dzieckiem w większości Rodzin wygląda podobnie (choć zależy od wieku Dziecka):
– poranne i wieczorne nerwy o ubieranie, mycie zębów, wychodzenie, spanie
– niekończące się dyskusje i walka kto tym razem postawi na swoim
– zupełnie nieprzewidywalne napady dziecięcej złości, krzyki, płacze i wymuszanie
– kłótnie i awantury z Rodzicami będące w stałym repertuarze nastolatków
– mocne postanowienia Rodziców, żeby więcej nie krzyczeć, kończące się awanturą a później wyrzutami sumienia
– nieustanne poszukiwanie odpowiedzi na pytanie jak postępować, żeby wychować szczęśliwego, pewnego siebie, samodzielnego człowieka
Podczas 2-godzinnego spotkania doświadczycie na przykładach czym jest Pozytywna Dyscyplina i dlaczego jest tak skuteczna. Przyjrzymy się trudnym zachowaniom dzieci i znajdziemy konstruktywne, pełne szacunku sposoby reagowania na nie. Porozmawiamy o tym, dlaczego dzieci nie zawsze zachowują się tak, jak byśmy tego chcieli i z czego to wynika.
Na warsztacie otrzymasz wiele praktycznych wskazówek, co robić i czego nie robić, by codzienność rodzicielska była przygodą życia a nie poligonem.
Warsztaty to także spotkanie z innymi rodzicami, możliwość wymiany doświadczeń, wsparcia i nawiązania relacji oraz przekonania się, że wszyscy mają podobnie 🙂

Obowiązują zapisy, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA:
telefon 780 165 431,
email: babyclubcafe@gmail.com, lub
messenger: Facebook.com/babyclubcafe

Cena: 30 zł/osobę, płatne przelewem na konto w ciągu 3 dni od zgłoszenia.

Nazywam się Ola Rychlik-Traczyk i pomagam Rodzicom odnaleźć spokój, uśmiech i zrozumienie w rodzicielskiej codzienności. Jestem żoną, mamą 2 córek – 5-letniej Poli i półrocznej Ady, psychologiem, certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny oraz promotorką wychowania w duchu Porozumienia Bez Przemocy (NVC) i Rodzicielstwa Bliskości.
Od kilku lat zajmuję się pomocą rodzicom w znajdowaniu skutecznych strategii radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami rodzicielskimi w ramach mojego autorskiego projektu RodzicoveLove a od lipca br. prowadzę klubokawiarnię dla Rodziców i Dzieci – Baby Club Cafe w Łodzi.
W swojej pracy i w rodzicielstwie stawiam przede wszystkim na zrozumienie, co tak naprawdę kryje się za „trudnym, niegrzecznym, agresywnym” zachowaniem dziecka; zrozumienie emocji, które każą mu się tak zachowywać i znalezieniu sposobu, w jaki dorośli mogą dziecku pomóc poradzić sobie z tym, co się z nim dzieje, przy okazji ucząc skutecznych strategii na przyszłość.

Szkolenie oparte jest o formułę Pozytywnej Dyscypliny i międzynarodowy standard prowadzenia warsztatów dla rodziców rekomendowany przez PDA. Więcej informacji na www.pozytywnadyscyplina.pl

Czas

(Środa) 17:30 - 20:00

Lokalizacja

Baby Club Cafe - Klubokawiarnia

ul. Tansmana 5/02, 92-548 Łódź

Organizacja

POZYTYWNA DYSCYPLINA, Baby Club Cafe - Klubokawiarnia i Pozytywna Dyscyplina Łódź

0odpowiedz na "<b>Łódź</b> – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – wprowadzenie***"

    Zostaw wiadomość

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    X