Łódź – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – Jak wychować dzieci w zgodzie – warsztat o rodzeństwie

Czerwiec, 2019

13Cze17:0021:00Łódź – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – Jak wychować dzieci w zgodzie - warsztat o rodzeństwieZarządzanie Stresem (Slow Place) Organizacja: POZYTYWNA DYSCYPLINA, Pozytywne wychowanie i Zarządzanie stresem

Więcej

Szczegóły Wydarzenia

Łódź – Jak wychować dzieci w zgodzie – warsztat dla rodziców rodzeństw

Zapisy i informacje: 603 048 908, messenger, pozytywnewychowanie@gmail.com

Drodzy Rodzice,
chcę Was zaprosić do udziału w warsztatach, podczas których dowiecie się m.in. dlaczego dzieci ze sobą rywalizują i jak pomóc im żyć w zgodzie, jakie znaczenie dla zachowania dzieci ma kolejność urodzenia, jak budować relację między dziećmi opartą na wzajemnym szacunku. Spotkanie prowadzone jest metodą warsztatową, więc w gronie rodziców rodzeństw będziecie mogli przećwiczyć konkretne techniki pozytywnej dyscypliny.
Gorąco zachęcam.

KIEDY: czwartek 13.06.2019r., godz. 17:00-21:00
GDZIE: Zarządzanie stresem, Dowborczyków 17
INWESTYCJA: 100 zł/osoba, 160 zł/para (liczba miejsc ograniczona – miejsce gwarantuje wpłata zaliczki, zapisy do 11.06.2019)

PROWADZĄCA: Darina Makiewicz-Asiedu – jestem socjologiem, Certyfikowaną Edukatorką Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców oraz Certyfikowaną Edukatorką Wczesnego Dzieciństwa z akredytacją Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i kursach z zakresu budowania relacji pomiędzy dzieckiem a dorosłym, rozumienia emocji, wspierania rozwoju dziecka, Porozumienia bez Przemocy (NVC) oraz Uważności (Mindfulness). Jestem autorką bloga o dzieciach i innych pasjach www.pozytywnewychowanie.pl. Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych córek w wieku 4,5 lat i 11 lat. A w kontekście tematu warsztatów jestem też jedną z czworga rodzeństwa ?

Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatowej w oparciu o Pozytywną Dyscyplinę – więcej informacji na pozytywnadyscyplina.pl.

#rodzeństwo #pozytywna #dyscyplina #pozytywnadyscyplina

Czas

(Czwartek) 17:00 - 21:00

Lokalizacja

Zarządzanie Stresem (Slow Place)

Łódź, Dowborczyków 17, piętro 2

Organizacja

POZYTYWNA DYSCYPLINA, Pozytywne wychowanie i Zarządzanie stresem

0odpowiedz na "<b>Łódź</b> – Rodzicielstwo z Pozytywną Dyscypliną – Jak wychować dzieci w zgodzie - warsztat o rodzeństwie"

    Zostaw wiadomość

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    X