Dane

Imię

Wojciech Cywiński

O mnie

OPOWIEDZ NAM O SOBIE 

Jako młody człowiek studiowałem święte księgi świata, interesowała mnie parapsychologia. Pytania o sens życia i konstrukcję świata były dla mnie bardzo ważne i skłoniły mnie do studiowania filozofii jogi.
26 lat temu moje zainteresowania przyjęły bardziej konstruktywny charakter. W 1992 roku uczestniczyłem w kursie jogi oddechowej. Po 7 latach praktyki i szkoleń zostałem nauczycielem tego systemu i prowadziłem kursy dla dorosłych, dla młodzieży, zajęcia stacjonarne i kolonie dla dzieci.
Mój pierwszy zawód to elektronik. Po kilku latach pracy jako nauczyciel i kierownik Studia Telewizji Dydaktycznej w technikum elektronicznym przez kolejne 25 prowadziłem własną firmę usługową. Praca z ludźmi, a szczególnie z dziećmi i młodzieżą zainspirowały mnie do poszerzenia wiedzy i zdobycia dodatkowych kwalifikacji. 5 lat temu ukończyłem studia psychologiczne i stworzyłem własny autorski program SZCZĘŚLIWI GENIUSZE będący połączeniem mądrości starożytnej jogi, osiągnięć psychologii i zdrowego rozsądku. Całkowicie zmieniłem zawód. Założyłem nową firmę OTO SZCZĘŚLIWI GENIUSZE i codziennie pracuję z grupami dzieci w klubach szkołach i przedszkolach. Uwielbiam bawić się z nimi. Są tak szczere, że często to ja się więcej uczę od nich niż one ode mnie.
Prywatnie jestem ojcem dwojga, już dorosłych i szczęśliwych ludzi, dziadkiem trojga wnucząt i mężem z 37-letnim stażem. Urlopy spędzam nad wodą. Mam hopla na punkcie windsurfingu, a ostatnio nauczyłem się chodzić po linie.
 
DLACZEGO ZOSTAŁEM EDUKATOREM POZYTYWNEJ DYSCYPLINY I JAK TA PRACA WPŁYWA NA MNIE I MOJE ŻYCIE? 
 
Dwa lata temu wpadła mi w ręce książka „Pozytywna Dyscyplina”. To był miód na moje serce. Zaskoczyło mnie, że na co dzień robię z dzieciakami coś, co powstało już 100 lat temu. Jak to możliwe, że tak późno dowiedziałem się, że system działa i rozwija się na świecie od 30 lat! Swoim odkryciem podzieliłem się z kadrą i wszyscy przeczytali książkę przed wyjazdem na kolonie. Efekty były zdumiewające. Dzieci szybko wdrożyły się w codzienne spotkania wieczorne na wzór klasowych. Poszło łatwo, bo miały bazę dzięki programowi Szczęśliwi Geniusze. To wystarczyło, aby stwierdzić, że POZYTYWNA DYSCYPLINA działa, a jej efekty i rezultaty są namacalne.W zeszłym roku zostałem Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców i pierwszy kurs zrobiłem dla swojej kadry i przyjaciół. Następny będzie dla rodziców „moich” dzieci. Teraz zostałem również Edukatorem dla Nauczycieli i mam zamiar przeszkolić kadry w placówkach, w których realizuję swój program. A potem zobaczymy.
JAKIE PROWADZĘ SZKOLENIA, WARSZTATY I GDZIE MOŻNA MNIE SPOTKAĆ I JAK SIĘ SKONTAKTOWAĆ?

Wszystko o moich działaniach i planach można znaleźć na stronie internetowej http://www.otoszczesliwigeniusze.pl i na Facebooku.

Lokalizacja

Warszawa

Copyright © Pozytywna Dyscyplina.
X