Dane

Imię

Sylwia Kobus

O mnie

OPOWIEDZ NAM O SOBIE
Witam!
Jestem fascynatką Pozytywnej Dyscypliny i cudów, które zdziałała w życiu mojej rodziny a także w rodzinach tych z moich przyjaciół, którzy byli na tyle cierpliwi by mnie słuchać, a potem na tyle zafascynowani moją pasją by spróbować tego pełnego miłości i szacunku podejścia we własnych domach.Prywatnie jestem mamą trójeczki: dwóch synów (5 i 3 lata) i córci.Jestem wspólniczką w magicznym miejscu zwanym Figa z Makiem, klubokawiarni dla dzieci i rodziców, do której przychodzą bawić się i uczyć dzieci nie tylko z Saskiej Kępy ale i całej Warszawy. A rodzice znajdują tu chwile wytchnienia i naprawdę normalną atmosferę, a od niedawna także warsztaty dla siebie z Pozytywnej Dyscypliny. Tutaj właśnie można mnie najczęściej znaleźć.Jestem także wychowawcą.Z wykształcenia i zawodowo jestem finansistą. Tak, od cyferek. Naprawdę lubię te klimaty i moją pracę, pasjonuje mnie

DLACZEGO ZOSTAŁAM EDUKATOREM POZYTYWNEJ DYSCYPLINY?

Gdy poznałam PD polubiłam ją za zgodność z moimi wartościami.Gdy zaczęłam stosować PD pokochałam ją za skuteczność i lekkość w wychowaniu dzieci jakiej teraz doświadczam.A że lubię się dzielić tym co dobre, poczułam misję szerzenia świadomości wśród rodziców i nauczycieli istnienia takiego podejścia i technik. Za zgodą autorek i z wszelkimi uprawnieniami do tego niezbędnymi.JAK TA PRACA WPŁYWA NA MNIE I MOJE ŻYCIE?Za każdym razem gdy spotykam grupę rodziców, którzy najpierw z niedowierzaniem słuchają a potem dzwonią chwaląc się jakie sukcesy odnoszą w domu dzięki warsztatom i PD i jak ich życie uległo poprawie czuję się po prostu wspaniale.To cudowne uczucie, lubię je i dzięki wypełnianiu tej misji moje życie jest pełniejsze.

JAKIE PROWADZĘ SZKOLENIA I WARSZTATY I GDZIE MOŻNA MNIE SPOTKAĆ?

Można mnie spotkać w Warszawie, jestem zapraszana na warsztaty i seminaria dla rodziców i nauczycieli, czasem organizowane przez grupę przyjaciół spotkania wieczorne. Jeśli i Wy macie ochotę się spotkać w nieformalnej atmosferze, na swoim terenie albo w Fidze – zapraszam do kontaktu.Pracuję nad cyklem warsztatów dla rodziców i opiekunów.Skontaktować się ze mną można np poprzez Figę z Makiem. A porozmawiać / skonsultować zawsze Zapraszam do kontaktu!

Warszawa – Saska Kępa

Copyright © Pozytywna Dyscyplina.
X