Dane

Imię

Regina Wnęk – EDUKATOR DLA RODZICÓW

O mnie

OPOWIEDZ NAM O SOBIE 

Mam na imię Regina. Jestem trenerem, coachem i edukatorką Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców. Jestem również mamą dwójki kochanych maluchów – Lenka 3 lata i Michaś 1 rok.
Jako trener prowadzę warsztaty dla rodziców, jako coach – coaching rodzicielski, czyli edukuję i wspieram rodziców w ich zadaniach rodzicielskich. Moją misją jest pomagać  rodzicom w budowaniu spokojnej i ciepłej atmosfery rodzinie. W byciu bardziej uważnym na dziecko, świadomym rodzicem, wiedzącym jak postępować w różnych sytuacjach, aby utrzymać dobrą, wspierającą relację z nim.
Ukończyłam szkołę trenersko-coachingową, Coaching Rodzicielski: Metody i Narzędzia, szkolenie certyfikacyjne na Edukatora Pozytywnej Dyscypliny oraz Kurs psychologii dziecięcej. Mam także kilkuletnie doświadczenie jako manager w korporacji, gdzie praca z ludźmi, wsparcie i rozwój innych to przeważająca część moich obowiązków.

DLACZEGO ZOSTAŁAM EDUKATOREM POZYTYWNEJ DYSCYPLINY?

Poznanie metody Pozytywnej Dyscypliny było jedną z lepszych rzeczy, na jaką trafiłam w życiu. Podejście PD w pełni oddaje to, co dla mnie w relacji z dziećmi i w rodzinie ważne, dając jednocześnie praktyczne metody i wskazówki, jak postępować. Stosuję PD w domu i sprawdza się świetnie. Czuję, że mam z dziećmi prawdziwą i zdrową relację, a nie układ wymienny. Bardzo często obserwuję sfrustrowanych rodziców i ich relacje, sposób komunikacji  z dziećmi i widzę, z czego wynikają trudności – tym właśnie rodzicom, jako edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, chcę pomagać. Moim celem jest szerzyć wśród rodziców tę przełomową metodę i pomagać im zbudować zdrową, pełną miłości i szacunku więź z każdym w rodzinie.

JAK TA PRACA WPŁYWA NA MNIE I MOJE ŻYCIE? 

Przede wszystkim robię to, co jest dla mnie bardzo ważne, daje poczucie sensu i spełnienia – pomagam innym: Rodzicom, aby odnajdywali więcej radości i satysfakcji w rodzicielstwie i Dzieciom, aby mogły rosnąć w atmosferze pełnej miłości, szacunku, akceptacji i bezpieczeństwa.

JAKIE PROWADZĘ SZKOLENIA, WARSZTATY I GDZIE MOŻNA MNIE SPOTKAĆ?

Zapraszam na wykłady otwarte i warsztaty stacjonarne, które prowadzę w Krakowie i okolicy, a także coaching dla rodziców (spotkania bezpośrednie lub przez Skype).

KONTAKT

Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj: reginawnek.pl. Możesz też do mnie napisać kontakt@reginawnek.pl i polubić stronę na FB https://www.facebook.com/coachpozytywnadyscyplina/

Copyright © Pozytywna Dyscyplina.
X