Dane

Imię

Małgorzata Łuczkowska

O mnie

Opowiedz nam o sobie

Jestem mamą otwartego na współpracę 12-letniego Patryka i żoną zapracowanego Andrzeja.
 
Uwielbiam się uśmiechać. Uporczywie poszukuję „dobrej strony Mocy” w trudnych sytuacjach. Taka optymistka. To sprawia, że szybko podnoszę się po porażce i z ufnością idę dalej.
 
Spragniona wiedzy. Chcę więcej, więcej i jeszcze więcej…
Stawiam na jakość i leczę się z perfekcjonizmu ;-).
 
Mam za sobą pracę w korporacji, w tym doświadczenie menedżerskie i rozumiem problemy oraz dylematy pracujących mam.
 
Jestem coachem, Edukatorką Pozytywnej Dyscypliny, początkującą Blogerką i przyszłą YouTuberką. Definitywnie, życie zaczyna się po 40-tce!

Dlaczego zostałam edukatorem?
 
Niezwykle ważna jest dla mnie relacja Rodzic-Dziecko. Uważną i pełną szacunku. Relację, która przetrwa lata. W której i Rodzic i Dziecko CZUJĄ się wzajemnie zrozumiani i bezpieczni.
 
Dziecko to przyszły dorosły. Decydent świata. Stąd potrzeba wychowania go na szczęśliwego człowieka.  Z pozytywnym poczuciem własnej wartości. Pewnego siebie i wyposażonego w życiowe i społeczne kompetencje. Odpowiedzią jest Pozytywna Dyscyplina. Urzekająca prostotą, wręcz intuicyjnością.
 
PD pokazuje, że słowa mają znaczenie. Uczy jak słuchać, a nie słyszeć co mówi dziecko.
Jak interpretować zachowanie dziecka i jak reagować. Uczy przez doświadczenie. Sama doświadczasz zachowań, które na codzień oferujesz swojemu dziecku. Wnioski wyciągasz natychmiast. To niesamowite.
 
Zostałam Edukatorem, ponieważ chcę dzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem. Chcę wspierać Cię w byciu lepszym i skuteczniejszym rodzicem. Pokazać Ci inne sposoby na problemy rodzicielskie. Złamać schemat wiedzy tajemnej – rozwiązań przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Dać Ci odpowiedź na pytania  – Co W ZAMIAN?, JAK można inaczej?
 
Jak to wpłynęło na mnie i moje życie?

Dzięki PD czuję się bardziej kompetentna jako mama. Zrozumiałam, jakie potrzeby stoją za zachowaniami mojego syna. Dostałam praktyczne narzędzia, aby nasza relacja była jeszcze pełniejsza. Pozbyłam się obaw związanych z oczekiwaniami społecznymi. Ufam sobie, swojemu sercu i intuicji. I cieszę się, że mam klucz dostępu do świata mojego syna. Znam jego myśli, uczucia i potrzeby. Jestem spokojna.

PD to dobra droga. Sprawdzona i praktykowana na świecie od ponad 30 lat.

Jakie prowadzę szkolenia, warsztaty i gdzie można mnie spotkać?

Przygotowuję się do prowadzenia warsztatów stacjonarnych w Lubinie (woj. dolnośląskie).

Prowadzę konsultacje online dla Mam. Przekazuję wiedzę dotyczącą rozwoju dziecka, jego zachowań, sposobów reakcji. Rozpoznawania i nazywania emocji oraz potrzeb Mamy i Dziecka.

Dodatkowo, jako coach pracuję z mamami nad zbudowaniem uważnej, pełnej szacunku i zrozumienia relacji z dzieckiem. Relacji, będącej drogą do bycia szczęśliwszą i spokojniejszą. To praca nad przekonaniami, wartościami, potrzebami. Uświadamiasz sobie co Cię wspiera, co daje radość, a co dręczy i wywołuje poczucie winy.
Sesje odbywają się przez Skype.

Więcej informacji tutaj:
http://MalgorzataLuczkowska.pl
https://www.facebook.com/MamaTuiTeraz.MalgorzataLuczkowska/
E-mail: kontakt@malgorzataluczkowska.pl
Lubin

Lokalizacja

Lubin

Copyright © Pozytywna Dyscyplina.
X