Dane

Imię

Katarzyna Malinowska

O mnie

OPOWIEDZ NAM O SOBIE

Nazywam się Katarzyna Malinowska, jestem przede wszystkim mamą i żoną. Mój mąż i trzy córki są dla mnie inspiracją do pracy i rozwoju.
Z zawodu jestem pedagogiem, socjoterapeutą, mediatorem rodzinnym. Przez wiele lat pracowałam jako wychowawca w domu dziecka, byłam kuratorem, wykładałam komunikację interpersonalną na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, jako biegły sądowy opiniowałam w sprawach rodzinnych i nieletnich.

DLACZEGO ZOSTAŁAM EDUKATORKĄ POZYTYWNEJ DYSCYPLIN?

Od 7 lat, kiedy na świat przyszła moja pierwsza córka, łączę pracę z obowiązkami domowymi. Rodzina – edukacja – rozwój to obszary mojej zawodowej działalności. Prowadzę indywidualne konsultacje oraz warsztaty i szkolenia dla rodziców poszukujących wsparcia w rozwijaniu swoich kompetencji wychowawczych. Pomagam mamom przechodzić przez trudne etapy rozwoju dziecka i rodziny (powrót do pracy, narodziny kolejnego dziecka, przygotowanie dziecka do rozpoczęcia edukacji przedszkolnej, rozstanie rodziców dziecka itp.). Współpracuje głównie z rodzicami dzieci do 6 roku życia. Prowadzę stronę http://www.adaptacjaprzedszkolaka.pl

JAK TA PRACA WPŁYWA NA MNIE I MOJE ŻYCIE?

Pozytywna Dyscyplina w sposób jasny i klarowny uczy rozumienia dziecka. Tłumaczy biologiczne i psychiczne mechanizmy jego rozwoju. Porządkuje wiedzę na temat potrzeb dziecka i daje konkretne narzędzia do prawidłowego na nie reagowania. Przetestowałam techniki Pozytywnej Dyscypliny w mojej pięcioosobowej rodzinie. To jak rewelacyjnie działają było dla mnie, pedagoga, ogromnym zaskoczeniem. W mojej rodzinie zapanował spokój, dzieci przestały się buntować, jest zdecydowanie więcej radości i śmiechu.
Ponieważ od lat pracuję z rodzicami, chciałam dzielić się z nimi moim odkryciem, dlatego jak tylko nadarzyła się okazja zostałam Certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny.

JAKIE PROWADZĘ SZKOLENIA I WARSZTATY I GDZIE MOŻNA MNIE SPOTKAĆ?

Prowadzę warsztaty i wykłady otwarte w duchu Pozytywnej Dyscypliny głównie dla rodziców dzieci do 6 roku życia. Moim obszarem działalności jest Warszawa i jej zachodnie okolice(Komorów, Brwinów, Pruszków, Milanówek, Nadarzyn).

Prowadzę indywidualne konsultacje wychowawcze (również telefoniczne) dla rodziców w sytuacji zmiany (narodziny dziecka, przeprowadzka, rozstanie rodziców, rozpoczęcie edukacji przedszkolnej itp), jestem mediatorem rodzinnym. Zapraszam na moją stronę http://www.adaptacjaprzedszkolaka.pl

Prowadzę na Facebooku grupy dla rodziców obecnych i przyszłych przedszkolaków: „Przedszkolaki 2017” oraz „Idę do przedszkola, przygotuj mnie, Mamo!”

KONTAKT

Zapraszam do kontaktu: tel 502 244 173  , kontakt@adaptacjaprzedszkolaka.pl

https://www.facebook.com/RodzinaRozwoj/

Lokalizacja

Warszawa, Pruszków, Komorów, Nadarzn

Copyright © Pozytywna Dyscyplina.
X