Dane

Imię

Joanna Cąkała – EDUKATOR POZYTYWNEJ DYSCYPLINY DLA RODZICÓW

O mnie

1. OPOWIEDZ NAM O SOBIE 

 

Nazywam się Joanna Cąkała, jestem psychologiem i edukatorem Pozytywnej Dyscypliny. Na co dzień pracuję z dziećmi i ich rodzinami. Prowadzę szkolenia dla nauczycieli, warsztaty dla rodziców i uczniów. Zawsze też było coś jeszcze, tak więc pracowałam z dzieci autystycznymi, prowadziłam zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci, prowadziłam warsztaty dla dorosłych z umiejętności miękkich.

Kocham swoją pracę jednak przede wszystkim jestem żoną i mamą cudownych dzieci – Mateusza i Liliany.

W wolnym czasie uwielbiam spędzać aktywnie czas z moją rodziną, czytać książki, oglądać dobre filmy z mężem, czasem też po prostu gapić się w sufit.

 

2. DLACZEGO ZOSTAŁAM EDUKATOREM POZYTYWNEJ DYSCYPLINY?

 

Bycie edukatorem Pozytywnej Dyscypliny było dla mnie odkryciem. Łączyło to co lubię i umiem robić i dawało komfort dopasowania się do życia zawodowego i rodzinnego.  Założenia PD są również bliskie mojemu podejściu w byciu mamą – skoncentrowane na nawiązaniu, utrzymaniu bezpiecznej więzi z dzieckiem, traktowaniu go z szacunkiem do jego potrzeb i uczuć. Tak więc Pozytywna Dyscyplina idealnie wpasowała się w moje potrzeby.

 

3. JAK TA PRACA WPŁYWA NA MNIE I MOJE ŻYCIE?

 

Tworzenie czegoś napawa mnie dumą, radością, ogromną satysfakcją i to jest właśnie to  co daje mi bycie edukatorem PD. W sferze rodzicielskiej o wiele lepiej radzę sobie z uporem i buntem dzieci, rzadziej czuję się bezradna.

 

4. JAKIE PROWADZĘ SZKOLENIA, WARSZTATY I GDZIE MOŻNA MNIE SPOTKAĆ?

 

Prowadzę szkolenia w Łukowie, Międzyrzecu Podlaskim, Radzyniu Podlaskim, Siedlcach, Białej Podlaskiej. Jestem też otwarta na szkolenia wyjazdowe w każdym miejscu w Polsce.

 

5. KONTAKT

 

Numer telefonu: 602 244 709, e-majl: j2806@op.pl

 

Lokalizacja

Łuków

X