Dane

Imię

Iwona Wojtaszek

O mnie

1. OPOWIEDZ NAM O SOBIE 

Nazywam się Iwona Wojtaszek. Jestem podwójną mamą chcianych i wyczekanych dzieciaków – Małgosi i Janka. Posiadam wykształcenie pedagogiczne, ukończyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu rozwoju osobistego i zarządzania. Na co dzień mieszkam w podkrakowskiej wsi. Bardzo cenię sobie work-life balance i dbam o swoje potrzeby. Mam dość starodawną duszę – gotuję, piekę ciasta, torty, robię przetwory na zimę. Spotkanych na mojej drodze ludzi zarażam pozytywną energią i uśmiechem. Jako doradca rodzicielski wspieram rodziców w pokonywaniu trudności wychowawczych i ogarnianiu chaosu życia rodzinnego.

2. DLACZEGO ZOSTAŁAM EDUKATOREM POZYTYWNEJ DYSCYPLINY?

Z Pozytywną Dyscypliną zetknęłam się, kiedy sama szukałam rozwiązań dla coraz to nowych problemów i wyzwań wychowawczych, które pojawiały się w moim domu. Sukcesywne wprowadzanie pozytywnej dyscypliny pomogło mi zorganizować moje życie rodzinne na nowo, poczułam się pewniej jako mama, mam w sobie więcej spokoju i wyrozumiałości, bardziej cieszę się macierzyństwem. Cała nasza rodzina zaczęła lepiej funkcjonować, szanujemy się na wzajem i dbamy o swoje potrzeby, a wszystko to odbywa się w wspierającej i pełnej szacunku atmosferze. Jestem głęboko przekonana, że mogę pomóc innym rodzicom pozbyć się poczucia winy oraz frustracji. Chcę by inni rodzice również czuli radość z wychowywania i potrafili budować głębokie relacje z dziećmi. W mojej pracy wykorzystuję całą swoją wiedzę i doświadczenie zbierane przez lata.

3. JAK TA PRACA WPŁYWA NA MNIE I MOJE ŻYCIE? 

Bycie edukatorem to spełnienie moich marzeń. Od dawna przygotowywałam się do tej roli biorąc udział w przeróżnych szkoleniach. Prowadząc warsztaty dla rodziców, czuję, że jestem we właściwym miejscu. Uwielbiam tę energię, pracę z ludźmi, dawanie wsparcia, bycie blisko rodziców i ich problemów.

4. JAKIE PROWADZĘ SZKOLENIA, WARSZTATY I GDZIE MOŻNA MNIE SPOTKAĆ?

Prowadzę wykłady otwarte wprowadzające i warsztaty dla rodziców w Krakowie, Zabierzowie i okolicach. Chętnie udzielam również konsultacji indywidualnych. Jestem otwarta na współpracę, w przyszłości planuję organizację warsztatów wyjazdowych.

5. KONTAKT

Zapraszam do odwiedzenia mojego fanpage na facebooku:

https://www.facebook.com/iwona.organizantka/

Masz pytania? Napisz: iwona@organizantka.pl lub zadzwoń: +48 607 086 455

Do zobaczenia!

Lokalizacja

Kraków

X