Dane

Imię

Ewelina Lewandowska

O mnie

Opowiedz nam o sobie

 

Z wykształcenia jestem pedagogiem i trenerem (od 2002 roku). Jestem mamą 9 letniego Franka i 5 letniego Antka.

Aby jeszcze lepiej wspierać klientów i poszerzyć swoją wiedzę o nowe obszary, studiuję psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na specjalności związanej z kształtowaniem i modyfikacją zachowania (również dzieci).

 

Dlaczego zostałam edukatorką Pozytywnej Dyscypliny?

 

Bo wypróbowałam ją na sobie i swojej rodzinie. Bo działa. A właściwie my nią działamy. Bo wielu  rodziców, których znam szamoczą się w jakimś kręgu irytacji, zmęczenia, złości, choć chcą dla swoich dzieci jak najlepiej. W efekcie borykają się z poczuciem winy, że nie okazują swoim dzieciom miłości i wsparcia.

 

Z racji zawodu dotknęłam różnych metod i teorii. Niektóre podobały mi się bardziej, inne mniej. Jednak zdecydowanie za często zasypiałam z „kacem” moralnym i myślą, że znowu zachowałam się nie tak jak bym chciała, znowu nakrzyczałam na dzieci, znowu nie okazałam wsparcia i miłości, choć przecież kocham moje dzieci bardzo.

Techniki i narzędzia Pozytywnej Dyscypliny od razu wydały mi się strzałem w dziesiątkę. Oparte na szacunku do siebie i dziecka, logiczne i proste (co nie znaczy łatwe). Kiedy dzieje się „pożar” potrzebuję wiedzieć co konkretnie robić, żeby zaprowadzić spokój – to daje mi Pozytywna Dyscyplina.

 

Jak ta praca wpływa na mnie i moje życie?

 

Odkąd stosujemy techniki Pozytywnej Dyscypliny (mamy swoje ulubione :-)) więcej jest w naszym codziennym życiu spokoju i beztroski, mniej napięć i wybuchów. Edukowanie innych jak to zrobić w ich życiu rodzinnym daje mi dużo radości i satysfakcji.

 

Gdzie można mnie spotkać?

 

napisać maila na: kontakt@pozytywnerelacje.com.pl

lub zadzwonić: 501 483 418

 

Lokalizacja

Warszawa

X