Dane

Imię

Anna Siennicka – EDUKATORKA POZYTYWNEJ DYSCYPLINY DLA RODZICÓW ORAZ WCZESNEGO DZIECIŃSTWA (0-6lat)

O mnie

POWIEDZ NAM O SOBIE

Odkąd zostałam edukatorką PD, to czuję, że jest to jedna z najważniejszych dla mnie funkcji zawodowych ever. Poza tym, jestem również współzałożycielką międzymamami (jedynego takiego miejsca na rodzinnej mapie Warszawy ;), trenerką zajęć ogólnorozwojowych Sensoplastyka® oraz pedagogiem  z epizodami badaczki mediów. Interesuje mnie coaching rodzicielski oraz edukacja medialna i nowe technologie oraz ich wpływ na ludzi, a w szczególności na dzieci. Prywatnie jestem żoną i mamą (6 i 3 lata)

DLACZEGO ZOSTAŁAM EDUKATOREM POZYTYWNEJ DYSCYPLINY?

PD to było brakujące ogniwo procesu wychowawczego w moim domu. Intuicyjnie robiliśmy sporo rzeczy z tej metody, ale brakowało nam narzędzi. Konkretnych pomysłów i sposobów, jak sobie radzić w trudnych sytuacjach, których w rodzicielstwie jest niemało. PD dała mi to wszystko kompleksowo i w pełni, jednocześnie będąc w zgodzie z moimi uczuciami, osobistymi przekonaniami i poczuciem własnej wartości. Odkąd stosuję i zgłębiam PD, przekazuję ją dalej i dzielę się nią z innymi, nie tylko rodzicami czuję, że robię coś ważnego, dobrego i potrzebnego. Naprawdę mam poczucie misji! ☺ Szczególnie bliski jest mi temat najmłodszych dzieci, w wieku 0-6 lat. PD to dla mnie najkrócej – „moc rodzica i magia procesu”.

JAKIE PROWADZĘ SZKOLENIA I WARSZTATY I GDZIE MOŻNA MNIE SPOTKAĆ?

Obecnie praktycznie codziennie (pon-pt. 10-18) można mnie spotkać w międzymamami przy ul. Bukowińskiej 8 (metro Wilanowska) w Warszawie. Tam też prowadzę wszystkie swoje zajęcia i warsztaty oraz spotkania indywidualne. Prowadzę również zajęcia wyjazdowe, jestem otwarta na propozycje organizacji warsztatów także w innych miejscach, w całej Polsce. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu: mailowo – [email protected], telefonicznie 507190869 lub na FB (https://www.facebook.com/pozytywnadyscyplinawarszawa/)

Lokalizacja

Warszawa – Mokotów

Ta strona używa cookies. Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz je zmienić. Więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuj
X