• LOGIN
  • Brak produktów w koszyku.

Dane

Imię

Anna Żakiewicz

O mnie

OPOWIEDZ NAM O SOBIE
Nazywam się Anna Żakiewicz, mieszkam w Tychach na Śląsku. Z zawodu jestem socjologiem, pracowałam ładny kawałek czasu w pomocy społecznej. Jestem też tłumaczem języka migowego. Uwielbiam czytać. Prywatnie jestem żoną i mama Oli lat 9 i Dawida lat 3. Lubię się śmiać . Wspieranie innych jest moja pasja, uskrzydla mnie, daje mi radość i napęd do życia.

DLACZEGO ZOSTAŁAM EDUKATORKĄ POZYTYWNEJ DYSCYPLINY
Z racji wykształcenia i wykonywanego zawodu zawsze miałam dużą wiedzę i otwarty umysł. Również kwestie funkcjonowania rodziny, budowania wartościowych relacji były przedmiotem mojego zainteresowania. Kiedy pojawiła się na świecie Ola zauważyłam, że niestety nie wszystko jest w rzeczywistości tak proste jak w książkach ??. Znacie to, prawda?
Więc zaczęłam szukać. Szukać metody wycowawczej, która pozwoli mi być sobą, zachować moje granice, a jednocześnie dać moim dzieciom to, co we mnie najlepsze. Zależało mi też na tym, by nabyly różnych kompetencji życiowych i umiały się odnaleźć w świecie społecznym, nie zatracając siebie.
I znalazłam pozytywną dyscyplinę.
Zachwyciła mnie swoją prostotą, przejrzystoscią i skutecznością.
TO JEST TO!!!

JAK TA PRACA WPŁYWA NA MNIE I MOJE ŻYCIE?
Wiele technik pd stosowalam intuicyjnie, bardzo się ucieszyłam, że stawiając cele moim dzieciom i innym ludziom , mogę jednocześnie okazywać im miłość i życzliwość. Dzięki pozytywnej dyscyplinie zbliżylam się jeszcze bardziej do moich dzieci i męża. Pracujemy pozytywnie i stanowczo nad relacjami i patrzymy optymistycznie w przyszłość. Nie wyeliminowało to 100% problemów, ale o  ileż jest prościej i radośniej! No i zawsze można coś zrobić, wachlarz technik pd  jest imponujący.
Fantastyczna jest systematyka w Pozytywnej Dyscyplinie, jej 52 metody przedstawione na kartach, które są praktyczne i przykuwaja uwagę nawet dzieci. Żadna inna metoda nie ma tak usystematyzowanych narzędzi. Dzięki temu mogę łatwiej planować działanie i pracować nad poszczególnymi aspektami pozytywnych relacji z dziećmi i innymi ludźmi.
Najważniejszy powód, dla którego zostałam edukatorką jest taki, że dzięki temu stale zajmuje umysł pozytywnymi myślami i łatwiej mi zmieniać rzeczywistość rodzinną. Zyskuje na tym moja Rodzina. Twoja też może zyskać.

JAKIE PROWADZĘ SZKOLENIA I WARSZTATY I GDZIE MOŻNA MNIE SPOTKAĆ?
Na chwilę obecną prowadzę warsztaty, wykłady i konsultacje indywidualne w Tychach i innych miastach śląskich, dolnośląskich oraz tam, gdzie mnie zaprosisz.
Działam na fb jako Dolores Anna Żakiewicz, zapraszam na mój fp #RelacjaPozytywnaSytuacja i do podpiętej do niego grupy, gdzie pracuję wg mojego autorskiego programu Pozytywna Dyscyplina z elementami Self – Reg.

Zapraszam do współpracy i zwyczajnej rozmowy.
mailem: dolores_anna@wp.pl
telefonicznie: 793 473 192

Lokalizacja

Tychy

Copyright © Pozytywna Dyscyplina.
X