Dane

Imię

Anna Kasprzak

O mnie

OPOWIEDZ NAM O SOBIE
 
Jestem mamą trójki dzieci – dwóch nastoletnich chłopców: Mateusza i Mikołaja oraz Natalki, która aktualnie chodzi do przedszkola. Początkowo, jako kompletny laik w kwestiach wychowywania dzieci postępowałam bardzo intuicyjnie a z czasem zaczęłam pogłębiać wiedzę wychowawczą chodząc na kursy i czytając książki. Jedną z nich była książka „Pozytywna Dyscyplina”.

 

DLACZEGO ZOSTAŁAM EDUKATORKĄ POZYTYWNEJ DYSCYPLINY?

Pozytywna Dyscyplina jest dla mnie wiarygodną metodą wychowawczą, gdyż wiele z jej aspektów oparte jest na teoriach naukowych. Kolejnym argumentem, który przekonał mnie do stosowania tej metody jest to, że od wielu lat skutecznie pomaga rodzicom w wielu domach na całym świecie. Warte podkreślenia jest też to, że metoda ta opiera się na wzajemnym szacunku oraz miłości. Relacja zbudowana na bazie tych wartości prowadzi do prawidłowego rozwoju dziecka oraz harmonii w rodzinie.

 

JAK TA PRACA WPŁYWA NA MNIE I MOJE ŻYCIE?
 
Jestem psychologiem pracującym na codzień z dziećmi oraz z ich rodzicami. Dzięki temu poznałam wiele problemów wychowawczych, z którymi borykają się rodzice. Dość często okazuje się, że Pozytywna Dyscyplina dostarcza gotowe metody i narzędzia odpowiednie do zastosowania w momentach kryzysowych. 

Sama również przekonałam się o skuteczności pozytywnej dyscypliny. Jeszcze kilka lat temu łatwo irytowałam się i moje własne dzieci bardzo szybko potrafiły mnie wyprowadzić z równowagi. Pozytywna Dyscyplina pomogła zrozumieć mi jakie jest podłoże niektórych zachowań dzieci, dała gotowe narzędzia i nauczyła mnie jak ich stosować. Dzięki temu stałam się mamą bardziej spokojną i opanowaną. 

 

JAKIE PROWADZĘ SZKOLENIA I WARSZTATY I GDZIE MOŻNA MNIE SPOTKAĆ?

Prowadzę indywidualne konsultacje z rodzicami oraz terapię psychologiczną dzieci i młodzieży. Pracuje również w warszawskich przedszkolach na zajęciach indywidualnych oraz grupowych z dziećmi. Aktualnie przygotowuję cykl warsztatów z Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców.

Zapraszam do kontaktu:
https://www.facebook.com/psycholog.annakasprzak/
 
Mail: psycholog.annakasprzak@gmail.com

Lokalizacja

Warszawa

X