Dane

Imię

Aneta Lemańska – EDUKATOR POZYTYWNEJ DYSCYPLINY DLA RODZICÓW

O mnie

1. OPOWIEDZ NAM O SOBIE

Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistycznej SWPS na kierunku Pozytywna Psychologia w rozwoju Dzieci i Młodzieży. Certyfikowany Trener dla Rodziców Pozytywnej Dyscypliny. Metody Wychowawczej doskonale łączącej skuteczne zasady wychowywania dzieci w połączeniu z wzajemną miłością i szacunkiem. Wieloletni Pracownik Międzynarodowej Korporacji łączący karierę z obowiązkami mamy, żony i gospodyni domowej. Prywatnie żona Szymona, mama 9cio letniej Paulinki i 5cio letniej Martynki. Z zamiłowania mama starająca się przekazać dzieciom najważniejsze wartości: Wiara, Miłość, Szacunek.

2. DLACZEGO ZOSTAŁAM EDUKATOREM POZYTYWNEJ DYSCYPLINY?

Po długich poszukiwaniach znalazłam metodę wychowawczą, zgodną z moimi wartościami, która poza teoria dała mi solidny grunt i narzędzia do codziennych zmagań rodzicielskich przynoszących wspaniałe rezultaty. Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny zostałam by dzielić się wiedzą i doświadczeniami z innymi rodzicami i pomagać im czerpać radość i szczęście z tego wspaniałego daru, jakim jest RODZICIELSTWO.

3. JAK TA PRACA WPŁYWA NA MNIE I MOJE ŻYCIE?

Odkąd pojawiły się dzieci w moim życiu pragnęłam być jak najlepszą mamą, jednak początkowe starania często kończyły się niepowodzeniem, rozczarowaniem a czasami nawet frustracją. Zgłębiałam wiedzę na tematy wychowawcze, poprzez lekturę, najróżniejsze programy edukacyjne czy uczestnictwo w różnych szkoleniach i warsztatach, ale niestety rzeczywistość szybko weryfikowała teorię.

Pozytywna Dyscyplina i metody w niej zawarte dały mi nową, inną perspektywę na wychowywanie dzieci. Pokazała jak wiele zależy od nas samych i jak bardzo nasze zachowania kształtują nasze dzieci.

Wzajemny szacunek i miłość, które są filarami Pozytywnej Dyscypliny, jak również wszelkie techniki wychowawcze wpływają bardzo pozytywnie na nasze codzienna życie i relacje w całej naszej rodzinie. .

4. JAKIE PROWADZĘ SZKOLENIA, WARSZTATY I GDZIE MOŻNA MNIE SPOTKAĆ?

Obecnie prowadzę cykl warsztatów dla mam w Józefosławiu.

Można nie spotkać w Warszawie (w szczególności Grodzisk Mazowiecki, Milanówek) i Toruniu.

5. KONTAKT

Aneta Lemanska, aneta_lemanska@interia.pl

Copyright © PozytywnaDyscyplina.pl
X