Dane

Imię

Agnieszka Jadach – EDUKATOR POZYTYWNEJ DYSCYPLINY DLA RODZICÓW I DLA NAUCZYCIELI

O mnie

OPOWIEDZ NAM O SOBIE

Nazywam się Agnieszka Jadach. W życiu pełnię wiele ról. Z każdej z nich staram się wyciągnąć jak najwięcej dla siebie i innych. Jestem psycholożką, trenerką dla ludzi i psów, przewodniczką osób głuchoniewidomych, dogoterapeutką. Ukończyłam studia z psychologii o profilu klinicznym w SWPS we Wrocławiu (aktualnie Uniwersytet SWPS). Już na studiach rozpoczęłam pracę w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Uczułam dzieci i młodzież mającą trudną sytuację rodzinną i materialną niezbędnych umiejętności życiowych. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi jako trener aktywności oraz jako przewodnik osób głuchoniewidomych. Aktualnie pracuje z dziećmi dyslektycznymi w klasach terapeutycznych, ich rodzicami oraz nauczycielami. W pracy oraz w wolnych chwilach towarzyszy mi Niwa – czarna suczka rasy Flat Coated Retriever i Never i suczka „wielerasnaraz” przygarnięta ze schroniska. Po pracy uprawiam dogtrekking, żongluje i gram w gry planszowe.

DLACZEGO ZOSTAŁAM EDUKATORKĄ POZYTYWNEJ DYSCYPLIN?

Zdecydowałam się na zostanie Edukatorką Pozytywnej Dysycpliny dla Rodziców i Edukatorką Pozytywnej Dysycpliny w Klasie ponieważ wiele założeń i technik PD stosowałam do tej pory w swojej pracy (zarówno z dziećmi jak i dorosłymi) i widziała, że przynosiły efekty. Certyfikacja pozwoliła mi na usystematyzowanie mojej wiedzy, rozszerzenie jej o nowe narzędzie oraz co dla mnie najcenniejsze opiekę merytoryczną prekursorek PD w Polsce i wsparcie ciągle rosnącej społeczności edukatorów PD.

JAK TA PRACA WPŁYWA NA MNIE I MOJE ŻYCIE?

Praca z ludźmi ma ogromny wpływ na mnie i moje życie. Przez nieustanne dokształcanie się i wymianę doświadczeń staję się coraz bardziej świadoma i kompetentna. Dzięki temu skuteczność i jakość pomocy innym ciągle rośnie.

JAKIE PROWADZĘ SZKOLENIA I WARSZTATY I GDZIE MOŻNA MNIE SPOTKAĆ?

Prowadzę warsztaty z PD dla nauczycieli i rodziców na terenie Dolnego Śląska (bywa też, że zawitam w dalsze zakątki Polski). Większą część czasu spędzam we Wrocławiu i tutaj też można mnie najczęściej spotkać. Prowadzę także warsztaty z technik pamięciowych dla dzieci na terenie Dolnego Śląska i województw ościennych. Aktualnie skupiam się na wprowadzeniu PD w szkole podstawowej w klasach terapeutycznych dla dzieci z dysleksją.

KONTAKT

Chcesz się ze mną spotkać? Zapraszam do kontaktu mailowego agnieszka.jadach1@gmail.com lub telefonicznego: 603-758-905.
Pozdrawiam Cię serdecznie,
Agnieszka Jadach

Lokalizacja

Dolny Śląsk

X