Witaj w kursie: Nastolatek i ekrany. Jak to ogarnąć? Czy to już uzależnienie?

Prowadzące Joanna Baranowska i Beata Sobczyk przeprowadzą Cię w 4 modułach po temacie głównym w formie video nagrań. Ćwiczenia do każdego modułu znajdziesz w materiałach. Zacznij od obejrzenia wprowadzenia do kursu i pobrania materiałów. Dołącz do grupy dla rodziców na Facebooku, gdzie możesz zadać nam pytanie i spotkać się z nami live.

W tym kursie dowiesz się przede wszystkim:

– dlaczego dzieciaki chcą tak dużo czasu spędzać w sieci,

– jak wspierać dziecko, aby samo skutecznie regulowało swój czas w sieci,

– czego uczyć dzieciaki, aby bezpiecznie i świadomie poruszały się po sieci.

MODUŁY KURSU

Moduł 1. Dlaczego to takie trudne.

Moduł 2. Dlaczego oni właściwie tam tyle siedzą?

Moduł 3. Jak nad tym zapanować?

Moduł 4. Jak nie stoper to co?

Organizacja Kursu

 • Wystarczy telefon/komputer/tablet.
 • Roczny dostęp do kursu i materiałów na platformie wiedzy.

O prowadzących:

Beata Sobczyk

Ostatnie 10 lat spędziłam w internecie – jako właścicielka e-sklepu, tworząc kanał na YouTube, prowadząc działania marketingowe i profile w mediach społecznościowych. Jestem też mamą dwójki nastolatków, z którymi wspólnie budujemy cyfrowe nawyki i równowagę. Chcąc połączyć moją wiedzę i doświadczenie z pasją do edukacji, zostałam Certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny i zdobyłam uprawnienia do pracy z młodzieżą w terapii #usłyszećnaczas. Na warsztatach, wykładach i podczas konsultacji indywidualnych pomagam rodzicom lepiej zrozumieć perspektywę dzieci, spojrzeć na cyfrowy świat ich oczami i przez pryzmat etapu rozwojowego. Uczę uważności na ich potrzeby i budowania rozwiązań pełnych szacunku oraz dobrych dla całej rodziny. Wspieram rodziców w wychowywaniu cyfrowo mądrych, świadomych i bezpiecznych dzieciaków, gdyż jestem przekonana, że to niezwykle ważne dziś kompetencje. W efekcie tych działań wnoszę do domów słuchaczy większy spokój, porozumienie i poprawę relacji z dziećmi, co daje ogromną satysfakcję.

W sieci znajdziesz mnie tu:

Strefa Cyfrowej Rodziny + linkujące do www.strefacyfrowejrodziny.pl

Facebook – https://www.facebook.com/StrefaCyfrowejRodziny/

Instagram – https://www.instagram.com/strefa_cyfrowej_rodziny/

 

Joanna Baranowska

Trener Pozytywnej Dyscypliny (2 go stopnia), magister psychologii, coach, twórczyni marki Pozytywna Dyscyplina w Polsce.
10 LAT DOŚWIADCZENIA TRENERSKIEGO (ponad 400 dni szkoleniowych, ponad 50 przeprowadzonych webinarów i live’ów)

Psycholog i coach. Niedoskonała mama, która zachwyciła się Pozytywną Dyscypliną, pełnym miłości i konkretnych wskazówek podejściem wychowawczym. Odważyła się marzyć, że każdy rodzic w Polsce może mieć do niej dostęp i każdego dnia realizuje swoje marzenie.

Od 2012 jako prekursorka buduje markę Pozytywnej Dyscypliny w Polsce. Stworzyła stronę www.pozytywnadyscyplina.pl, i Fanpejdż POZYTYWNA DYSCYPLINA (34 538 fanów).  W 2015 r. pozyskała środki (poprzez platformę crowdfundingową Polak Potrafi) i doprowadziła do wydania książki „Pozytywna Dyscyplina” Jane Nelsen i „Kart 52 Narzędzi Pozytywnej Dyscypliny” , które do tej pory trafiły do 40 000 domów.

Na codzień projektuje i prowadzi szkolenia dla rodziców i nauczycieli (ok. 400 h na salach szkoleniowych), webinary, live’y i kursy on-line.

Od 2018 roku, jako jedna z trzech trenerek II stopnia PD w Polsce, szkoli i certyfikuje edukatorów Pozytywnej Dyscypliny (czyli trenerów I stopnia, ok 130 przeszkolonych osób).

Jej wydawnictwo przetłumaczyło lub współwydawało książki z serii Pozytywnej Dyscypliny:

 • „PD dla przedszkolaków”,  
 • „PD dla nastolatków”, 
 • „PD pierwsze 3 lata życia”, 
 • „PD dla dzieci ze specjalnymi potrzebami”,
 • „PD od A do Z”
 • i tłumaczy kolejne tytuły. 

Seria Pozytywnej Dyscypliny obejmuje książki dla rodziców, karty, książki i podręczniki dla nauczycieli i specjalistów, które trafiają do tysięcy osób w całej Polsce i Europie.

Coach i magister psychologii, jej super mocą jest proste tłumaczenie zawiłych kwestii. Mama Antka (10 l), Zuzi (8 l) i maleńkiego Romka, żona Radka, którym zawdzięcza to wszystko.

Program Kursu

Nie znaleziono żadnego programu !

Recenzje Kursu

N.A

oceny
 • 5 gwiazdki0
 • 4 gwiazdki0
 • 3 gwiazdki0
 • 2 gwiazdki0
 • 1 gwiazdki0

Nie ma jeszcze recenzji dla tego kursu.

KUP TEN KURS
 • 129.00  z VAT
 • 365 Days

Instruktorzy

32 Studentów bierze udział

Kontakt indywidualny:

Skontaktuj się z nami wszystkimi:
Pn - Pt, 9:00 - 15:00
[email protected]

Ta strona używa cookies. Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz je zmienić. Więcej informacji w polityce prywatności
Akceptuj
X